Virtuální operátor Bleskmobil

Aktualizovanou nabídku virtuálního operátora BLESKmobil naleznete zde.

 

Dnes se podíváme na jednoho z nejstarších virutálních operátorů u nás. Jedná se o Blesk mobil. Je provozován v síti O2. Tarifikace je 60+1.

Cena volání, SMS

Blesk mobil má nabídku velmi přehlednou. Nabízí totiž pouze jeden tarif. Cena volání do všech sítí je 2,5 Kč/min a SMS stojí 1,5 Kč, MMS vás vyjde na 5 Kč.

Internet

Denní připojení k internetu stojí 20 Kč, ale pokud se chcete připojit pouze na BLESKobil Portály, tak je připojení k internetu zdarma. Měsíční balíček stojí 100 Kč a získáte FUP 100MB na 30 dní.

Akce Blesk mobil

Blesk mobil velmi často pořádá různé akce, Aktuální kace je, že můžete na jedno číslo volat po celý rok pouze za 1 Kč/min. Mobilní číslo, na které budete mít levné volání si navíc můžete jedenkrát měsíčně změnit. V uplynulých akcích nabízel Blesk mobil bonusový kredit 100 Kč při dobití minimálně 300 Kč. Navíc je velmi pravděpodobné, že se budou podobné akce opakovat velmi často. Už jen z toho důvodů, že cena volání patří k průměru mezi virtuálními operátory.

Kde pořídit

Předplacenou kartu Blesk mobil si můžete pořídit ve vybraných obchodech a trafikách nebo si ji objednat přes internet. Při objednání přes internet vás SIM karta bude celkem 185 Kč. 150 Kč za SIM kartu s předplaceným kreditem a 35 Kč navíc za dopravu dobírku.

Přenos čísla

Přenos vašeho stávajícího čísla k Blesk mobil je velmi jednoduchý. Stačí si pořídit SIM kartu Blesk mobil aktivovat ji a vstoupit do internetové samoobsluhy. Dále vás už navede návod v samoobsluze. Přenos čísla je zdarma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup