Job-vyhledávač

Hledáte nové zaměstnání nebo krátkodobou brigádu? Pak je tu pro vás Job-Vyhledávač, který vám nabídne spoustu pracovních pozic přehledně na jednom místě. Web http://248.cz indexuje veřejně dostupné weby, které se zabývají pracovními příležitostmi. Tudíž obsahuje velké množství pracovních nabídek na jednom místě.

Hledáte novou práci? Vyzkoušejte nový katalog!

Nezaměstnanost dosahuje v Česku rekordních čísel a práci nemá akorát ten, kdo opravdu pracovat nechce. A pokud přemýšlíte o změně pracovní pozice či jste aktuálně dostudovali, takže hledáte zaměstnání, tak je nyní nejlepší příležitost vybrat si tu nejlepší práci i díky novému pracovnímu vyhledávači. Samozřejmě to samé platí i pro ty, co hledají prázdninové či krátkodobé brigády.

Vyhledávání je velmi intuitivní. Můžete vyhledávat dle profese, které se chcete věnovat, dle okresu nebo dle oboru, kterým se firmy zabývají. Zároveň se vám u každé nabídky, zobrazí dostupné pozice od stejné firmy. Aktuálně na webu naleznete přes 15 tisíc volných pracovních míst. Vyhledávání je samozřejmě zdarma, takže neváhejte a začněte hledat práci snů, která vás nejenže bude bavit, ale zároveň nabídne finanční ohodnocení přímo úměrné vašim požadavkům.

Hledáte zaměstnance? Nabízíte práci?

A pokud se nacházíte na druhé straně barikády – hledáte nové zaměstnance, tak není nic snazšího než zveřejnit vaši pracovní nabídku v nabídce zaměstnání na Job-vyhledávači. Pro zařazení do katalogu je nutné mít na vašem webu stránku s nabídkou volných pracovních míst a dále požádat pomocí mailu o zařazení do webu http://248.cz. Vložení pracovních pozic do katalogu je taktéž zdarma (podrobný návod na vložení je uveden na webu). Měsíčně oslovíte více než 30 000 uchazečů a to by byla velká smůla, abyste nenašli toho pravého zaměstnance pro vaši společnost.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup