Mobil.cz končí!….. s internetem zdarma

Se změnou roamingových pravidel od 12.6.2017, kdy byly zrušeny poplatky za roaming, došlo i ke změně cen mnoha operátorů a další úpravy cen jistě přijdou. Nicméně jedna nepříjemná přišla již nyní. Mobil.cz zrušil připojení k internetu zdarma. Ano sice bylo pomalé, obsahové webové stránky se na nich načítali dlouho, ale pokud si uživatel chtěl pouze vyřídit e-maily, vyhledat, kdy jede autobus či vlak, přečíst nejnovější zprávy ve světě, vyřídit poštu na facebooku atd., tak byla rychlost připojení internetu od Mobilu.cz více než dostačující.

V nabídce zůstává odměna 200 MB za dobití na 30 dní + po vyčerpání dat  omezené připojení k internetu, ale po uplynutí 1 měsíce od dobití kreditu, bude od internetu odstřiženi do té doby, než si aktivujete nějaký internetový balíček, případně dobijete znovu kredit.

Mobil.cz využívala spousta zejména mladých lidí, studentů, kteří si nemohou dovolit nebo nutně nepotřebuji platit měsíčně minimálně 60 Kč za datové balíčky. Spousta lidí používala SIM kartu od Mobilu.cz jakou druhou SIM, zejména kvůli připojení k internetu zdarma. Nyní je již nic nebude držet u Mobilu.cz a tak pravděpodobně dojde k jejich odlivu k jiným operátorům. Možná i ke zrušení virtuálního operátora Mobil.cz?

Alternativ je několik a určitě jsou mnohem výhodnější, než aktuální nabídka 60 Kč/300 MB dat a 300 Kč/2 GB dat.  Jakým operátorem si můžete Mobil.cz nahradit vám představíme v dalším článku.

 

Mobil.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup