Mobil.cz – připojení k internetu zdarma

Jako první si představíme výhody a nevýhody virtuálního operátora MOBIL.CZ. Spolupracuje s operátorem t-mobile, tudíž pokrytí signálu budete mít stejné, jako všichni zákazníci t-mobile. MOBIL.CZ provozuje společnost MAFRA a.s. (provozuje také portály rodiny IDNES.cz, toto si ještě důkladně zapamtujte.

Tento vyrtuální operátor nabízí především tarif, nemůžete si zde objednat paušál, ale můžete si objednat balíček levného měsíčního volání.

Jaké jsou ceny?

Cena za minutu hovoru do všech sítí je 2,2 Kč. SMS (do jakékoliv sítě) stojí 1,5 Kč a MMS 5 Kč. Platnost kreditu je 1 rok. Volání se účtuje 1 minuta celá, další minuty se už účtují po sekundách.

Také si můžete za 149 Kč aktivovat balíček neomezeného volání a sms do sítě mobil.cz, tento balíček platí 30 dní. Poté se automaticky obnoví, pokud si ho neodhlásíte.

Připojení k internetu – zdarma!

Základní připojení k internetu je zdarma! Ale jen a pouze omezenou rychlostí 16 kb/s. Pokud si však dobijete kredit alespoň 200 Kč, tak získáte zdarma k dispozici 200 MB dat plnou mobilní rychlostí až na 30 dní (platí buď do vyčerpání 200 MB, nebo do uplynutí 30 dní). Ale i rychlost 16 kb/s není vyloženě špatná, na prohlídnutí webových stránek to většinou stačí. Další výhodou však je, že surfování na všech internetových porátlech společnosti MAFRA a.s. je dvojnásobnou rychlostí (32kb/s), v případě aktivované plné rychlosti, se to vůbec nezapočítává do limitu!

Dobití kreditu

Kredit si můžete dobíjet dobíjecím kuponem, online platební kartou, na termínálech Sazky, v elektronickém bankovnictví, či v bankomatech většiny českých bank.

Přenos čísla

Pokud si budete chtít přenést vaše stávající číslo, tak to není žádný problém. Stačí si objednat novou simkartu MOBIL.CZ a poté zažádat vašeho současného operátora o přenos vašeho stávajícího čísla. Přenos čísla vás nebude stát ani korunu.

Kde získat?

Simkartu virtuálního operátora MOBIL.CZ můžete zakoupit ve vybraných trafikách, či si ji objednat přes webové stránky. Poštovné je zdarma. Simkartu získáte bez jakékoliv smlouvy, bez jakéhokoliv závazku!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup