Mobilní telefony dneška – telefonování je jen jednou z funkcí

Schválně se zeptejte sami sebe, jestli si dokážete představit svůj život bez mobilních telefonů. Když potřebujete zavolat, napsat zprávu, kouknout se rychle na čas odjezdu vlaku a tak dále, co uděláte? Použijete svůj telefon.

Jenže není telefon jako telefon. Vzpomeňte si na doby, kdy Nokia vládla mobilnímu trhu a  tlačítkové mobily této značky neměly konkurenci. Panečku, to bylo, když měl někdo fotoaparát o velikosti 0,1 Mpx, že?

Dnes je doba již někde jinde, výrobců je nespočet a produktů ještě více. Neustále se představují nové technologie, dotykové displeje se zvětšují a zkvalitňují, některé jsou navíc již ohnutelné. K internetu, hudbě, sledování filmů, volání a psaní zpráv si můžete přidat z milionů aplikaci jakoukoli, přesně podle vaší chuti a potřeby.

V dlouhé chvíli můžete na zastávce bránit svůj hrad, závodit ve formuli, číst noviny, či jen tak brouzdat po internetu. A to všechno aniž byste odtrhli oči od mobilního telefonu.

Běžný fotoaparát zabudovaný v telefonu umí fotit nejméně ve FullHD rozlišení a to rovnou 2x (na přední i zadní straně), video dokáže nahrávat až 3 hodiny v kuse. Běžné baterii ani datovému úložišti to ani trochu nevadí, výrobci do mobilních telefonů instalují 64GB paměti a baterie, které na jedno nabití vydrží celý den.

Cena dnešních mobilů se pohybuje po horské dráze – je odvislá od funkcí jednotlivých modelů a pověsti výrobce. Pokud chcete kvalitní a výkonný telefon se spoustou aplikací a technologií, pak se nespokojujte s nízkou cenou. Na druhou stranu, pokud tušíte, že nevyužijete celý potenciál chytrého telefonu, raději investujte do levnějšího přístroje.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup