Nejlevnější neomezené volání na trhu

Hlavní reklamním tahákem ať už virtuálních či síťových operátorů jsou neomezené tarify, které nabízí neomezené volání a SMS a případně nějaký datový balíček, nebo pouze tarify, které nabízí neomezené volání. V tomto srovnání se podíváme za kolik se dá pořídit nejvýhodnější tarif s neomezeným voláním a jaké může mít daný tarif úskalí. Ještě by patřilo dodat, že pod pojmem neomezené volání si představuje většina operátorů maximálně 3 000 min/měsíc do všech sítí. Pro běžného uživatele je tento čas více než dostačující, vždyť se jedná o 50 hodin. Níže se nachází pouze tarify s cenou do 500 Kč/měsíc.

Virtuální operátor Sevecall a tarif Volej NAMAX

Nejlevnějším operátorem dle našeho průzkumu je Sevencall, který nabízí neomezené volání za 399 Kč/měsíc. A tarif je navíc bez závazků. (Výpovědní lhůta činní jeden měsíc). Tarifikace je 60+1. Cena SMS je 1,25 Kč. Pokud by jste náhodou přesáhli 3000 volných minut, tak voláte za 1,1 Kč/min. Přenos čísla je zdarma.

Virtuální operátor Corasta a tarif GREEN B

Druhým v pořadí je virtuál Corasta s cenou 436 Kč/měsíc. Tarif je opět bez závazků. Údajně se jedná o opravdu neomezené volání, kde můžete volat klidně celý měsíc. Proto nemá smysl hovořit o tarifikaci. Cena SMS je 1,3 Kč. Přenos čísla stojí 363 Kč.

Sevencall a tarif Volej NAMAX+

Na další pozici je opět virtuální operátor Sevencall. Tentokráte nabízí za 449 Kč/měsíc opět 3000 volných minut do všech sítí + 399 volných SMS. Tarif je opět bez závazků.

Dobruška.net a tarif MAXI

Následující v pořadí je virtuál Dobruška.net s 3000 volnými minutami a 200 volnými SMSkami za 479 Kč. Tarif je opět bez závazků. Po vyčerpání stojí minuta volání či SMS 1,5 Kč. Přenos čísla je zdarma . Tarifikace je 60+1.

Fayn a tarif Fayn Exclusive

Na stejné pozici se umístil i virtuální operátor Fayn neomezeným počtem volných minut. SMS stojí do vlastní sítě 0,48 Kč a do ostatních sítí 0,98 Kč. Tarif je bez závazků, přenos čísla je zdarma.

Lama Mobile a tarif Upovídaná lama

Se stejnou cenou 479 Kč/měsíc je tu i virtuál Lama Mobile, který nabízí taktéž zcela neomezné volání do všech sítí a SMS za 1,5 Kč. Avšak, aby jste dosáhli na tuto cenu – 479 Kč/měsíc, tak musíte podepsat smlouvu na 24 měsíců. Jestliže se nechcete upisovat a chcete smlouvu na dobu neurčitou, tak je cena 599 Kč/měsíc. Přenos čísla je zdarma.

Skyfone a tarif SKY MAXI

Cena 479 Kč se vyskytuje opět u virtuálního operátora Skyfone. Virtuální operátor nabízí 3000 volných minut a 200 volných SMS. Poté voláte a píšete SMS za 1,5 Kč/min nebo SMS. Tarif je bez závazků, ale přenos čísla stojí 250 Kč. Dále je nutné při objednání služby složit vratnou kauci ve výši 200 Kč.

To by bylo z tarifů, které nabízí neomezené volání do všech sítí pro dnešek vše. V nabídce máte sedm tarifů od šesti operátorů, takže vybrat si může téměř každý.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup