Nový katalog mobilů vám usnadní výběr telefonu

Vybíráte nový telefon a ztrácíte se v obrovské nabídce? Český internet nedávno obohatil nový katalog a srovnávač mobilních telefonů na webu androidtip.cz. Díky modernímu přehlednému designu a možnosti filtrování telefonů dle jejich parametrů můžete velmi snadno najít mobily, které vás zajímají.

Hledat je možné podle všech základních parametrů jako je například velikost operační paměti, velikost úložného prostoru pro vaše data, rychlost a typ procesoru, velikost a rozlišení displeje, ale také je možné vyhledat třeba telefony podle výdrže baterie, vodotěsnosti, prachuodolnosti či nárazuodolnosti těla přístroje. To jsou funkce, které žádný jiný katalog na českém internetu nenabízí. Všechny parametry je samozřejmě možné libovolně kombinovat a definovat tak množinu telefonů, které vás zajímají.

Z výsledku vyhledávání si můžete následně vybrat až tři mobily, které přidáte do srovnávače a zobrazíte jejich kompletní specifikaci hezky vedle sebe, takže se můžete lépe rozhodnout, který přístroj lépe vyhovuje vašim požadavkům. Zajímá vás porovnání jemnosti displeje jednotlivých modelů? Anebo vám záleží na konektivitě, podporovaných formátech nahrávaného videa, výdrži baterie v pohotovostním režimu či při hovoru? To vše a mnohem více zjistíte v detailních specifikacích dostupný pro každý přístroj v katalogu.

Nyní katalog nabízí databázi více než 100 telefonů a najdete mezi nimi především nové modely známých výrobců a jejich vlajkové lodi. Zastoupeny jsou zde i telefony střední třídy a smartphony čínských značek. Databáze se každým týdnem rozrůstá o další modely telefonů a informace jsou pravidelně aktualizovány.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup