Studentfone – konečná stanice, vystupte prosím

Virtuální operátor Studentfone, který zvýhodňoval převážně držitele studentské ISIC karty končí na tuzemském trhu. Vlastně se spíše ruší značka Studentfone. Služby poskytované tímto virtuálním operátorem přebírá v menší míře společnost Vodafone. Samozřejmě se zruší některé výhody Studentfonu – např. surfování po Facebooku zdarma, ale na druhou stranu budou mít novou možnost aktivovat si následující balíčky 500 MB dat na měsíc a neomezené SMS do sítě Vodafone za 100 Kč/měsíc, neomezené volání do sítě Vodafone a 100 minut volání do ostatních sítí za 149 Kč/měsíc, či jen neomezené volání do sítě Vodafone za 69 Kč/měsíc. Ceny volání a SMS zůstanou stejné – hovory 2.5 Kč/min  (při volání do Vodafonu účtováno pouze prvních 5 minut hovoru, další provolané minuty daného hovoru jsou zdarma), SMS za 1.5 Kč do všech sítí.

Na tento tarif můžete přejít už od 1. března 2016. Stačí si objednat novou SIM kartu na https://www.vodafone.cz/studentfone/. Cena SIM karty je 200 Kč, ale samozřejmě obdržíte na ní kredit ve výši 200 Kč. Vaše stávající číslo vám samozřejmě bude převedeno zdarma. Nejdéle si musíte novou SIM kartu objednat do 30. dubna 2016. Pokud si do té doby novou SIM nepořídíte, tak vám budou veškeré služby zablokovány!

Samozřejmě se také můžete rozhodnout přejít k jinému (virtuálnímu) operátorovi. Tak a to je z informací o dalším odpadlém virtuálním operátorovi vše.

studentfone_logo


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup