Test SMS brán

Určitě spousta z nás využívá SMS brány k odesílán SMSek zdarma z počítače. Je to často mnohem rychlejší než z mobilu (zvlášť, když potřebuejte poslat více lidem stejnou zprávu) a hlavně, jak už bylo řečeno, je to zdarma.

Hlavní SMS brány

Všichni naši operátoři poskytují vlastní SMS brány k odesílání SMSek zdarma do jejich sítě. SMS bránu na T-Mobile nalezneme na www.t-zones.cz, Vodafone SMS brána je dostupná pod odkazem www.vodafonepark.cz, O2 SMS brána je na www.1188.cz. Bohužel u všech těchto operátorů se musíte spokojit s opisování Antispamového kódu, pokud si nevytvoříte účet a nepřihlašujete se k účtu. Ale třeba T-Mobile umožňuje registraci pouze lidem, kteří mají SIM kartu od T-Mobilu. A virtuální operátoři? Ti zatím nemají žádné vlastní SMS brány, naštěstí jsou tu i jiné SMS brány, které můžete využít téměř pro všechny sítě.

Alternativní SMS brány

Alternativních SMS brán je velká spousta. Často přidají za vámi odesílanou SMS i vlastní krátké reklamní sdělení, ale to snad nikomu nevadí. Bohužel ne všichni operátoři mají radost z těchto SMS brán. Kupříkladu máme ověřené, že Mobil.cz aktuálně nedoručuje SMSky z některých SMS brán. A vy nemáte nejmenší šanci zjistit, že SMS nebyla doručena. Naštěstí se nám podařilo nalézt SMS bránu, která spolehlivě doručuje i do sítě Mobil.cz. SMS bránu naleznete na URL www.gosmsgo.cz. Aktuálně by měla doručovat SMSky do všech sítí v ČR. Další z SMS brán, které ale aktuálně nedoručují SMSky do sítě Mobil.cz a možná i do dalších sítí: www.smsgo.cz, www.poslat.cz, www.poslatsms.cz.

Jak poznat, že SMS zpráva byla přes bránu doručena?

Způsob, jak poznat, že vaše SMS zpráva byla doručena, žádný bohužel není. Pokud však odesíláte SMS do stejné sítě, jakou má váš mobilní telefon, tak doporučujeme nejprve odeslat jednu zkušební krátkou SMS na váš mobil až poté jestli vám bude doručena odesílat SMS dotyčnému. Či mu poslat SMS z internetu a zavolat mu, zda byla doručena. Alespoň budete vědět, že další SMSky, které mu pošlete budou doručeny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup