Virtuální operátor Adagio Mobile – přehled tarifů

Virtuálního operátora Adagio Mobile je zatím velká neznáma. Má velké rozpory v ceníku. Nabízí totiž tarif Sen s ADAGIEM, který obsahuje neomezené volání a SMS + 3 GB dat na internet za neuvěřitelných 405 Kč/měsíc a na druhou stranu má v ceníku mnohem dražší balíčky – viz třeba VPN Pohoda s Adagiem za 450 Kč, který nabízí pouze 200 volných minut a 200 volných SMS do všech síti. Doufejme však, že neomezený tarif za 405 Kč není nějaká vábící akce na nové zákazníky a až nalákají, tak že změní cenu. Snad nabídka vydrží co nejdéle. Bohužel kvalita webových stránek a i informace uvedené na webových stránkách značně pokulhávají, nepodařilo se nám ani dohledat, v které síti Adagio Mobile působí, ale doufejme, že se nejasnosti brzo vyjasní a virtuální operátor bude poskytovat kvalitní služby. Sledovat virtuálního operátora můžete na www.AdagioMobile.cz

 

 

Seznam tarifů

Předplacená karta Sen s ADAGIEM
Měsíční paušál 0 Kč 405 Kč
Volné minuty do všech sítí 0 neomezeně
Volné SMS celkem 0 neomezeně
Internet v rámci tarifu 0 MB 3000 MB
Cena volání do domácí sítě 0,7 Kč 0 Kč
Cena volání do ostatních sítí 1,5 Kč 0 Kč
Cena SMS do domácí sítě 0,7 Kč 0 Kč
Cena SMS do ostatních sítí 1,5 Kč 0 Kč
Cena MMS 5 Kč 0 Kč
Poslední aktualizace tarifů 31.1.2015 31.1.2015
Kredit kredit 0
Tarifikace 1+1 1+1

 

Seznam balíčků

VPN S Adagiem VPN Volám s Adagiem VPNVolám s Adagiem Plus VPN Pohoda s Adagiem
Měsíční paušál 169 Kč 350 Kč 375 Kč 450 Kč
Volné minuty do vlastní sítě neomezeně neomezeně neomezeně neomezeně
Volné minuty do ostatních sítí 0 100 150 200
Volné SMS celkem 0 100 50 200
Internet v rámci tarifu 0 MB 0 MB 0 MB 0 MB
platnost měsíc měsíc měsíc měsíc
Datový balíček 50 MB Datový balíček 100 MB Datový balíček 500 MB Datový balíček 1 000 MB
Měsíční paušál 55 Kč 95 Kč 251 Kč 361 Kč
Volné minuty do vlastní sítě 0 0 0 0
Volné minuty do ostatních sítí 0 0 0 0
Poznámka typ B typ B 0 0
Internet v rámci tarifu 50 MB 100 MB 500 MB 1000 MB
platnost měsíc měsíc měsíc měsíc
Datový balíček 3 000 MB Datový balíček 150 MB Datový balíček 300 MB Datový balíček 600 MB
Měsíční paušál 692 Kč 79 Kč 157 Kč 283 Kč
Volné minuty do vlastní sítě 0 0 0 0
Volné minuty do ostatních sítí 0 0 0 0
Poznámka 0 typ P typ P typ P
Internet v rámci tarifu 1000 MB 150 MB 300 MB 600 MB
platnost měsíc měsíc měsíc měsíc
Datový balíček 1200 MB Datový balíček 1500 MB
Měsíční paušál 424 Kč 480 Kč
Volné minuty do vlastní sítě 0 0
Volné minuty do ostatních sítí 0 0
Poznámka typ P typ P
Internet v rámci tarifu 1200 MB 1500 MB
platnost měsíc měsíc

* typ B při aktivaci balíčku v průběhu měsíce je účtována poměrná část měsíční ceny balíčku i poměrná část z datového limitu

** typ P při aktivaci v průběhu měsíce je účtována celá částka za balíček a stejně tak dostanete přidělen plný datový limit


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Comments

 1. Petr Volný napsal:

  ADAGIO mobile určitě nebrat!
  Již to řeší T-Mobile a ČTÚ plánuje odebrání licence.

 2. admin napsal:

  Mohu se zeptat, odkud máte informaci, že ČTÚ řeší odebrání licence? Děkuji

  • Vojtěch Vinterlík napsal:

   Pokud vím, tak jde jen o nějaké mylně zadané informace (že ten neomezený tarif není tak úplně neomezený). Jinak ta cena mi přijde celkem reálná – za předpokladu, že ji Tommy Stachi dotuje a nechává se Adagiem propagovat.

   • admin napsal:

    Ano máte pravdu nejedná se o zcela neomezený tarif, ale je omezen na 3 000 volných minut a 3 000 volných SMS za měsíc. A většina virtuálních operátorů má neomezený tarif omezen právě na 3 000 volných minut a přesto tarify prezentují jako neomezené. Jsou to zhruba 2 dny a kousek nonstop volání, takže pokud člověk nevlastní call centrum, tak nemůže tolik minut za měsíc provolat.

 3. Lukáš Janků napsal:

  Po dlouhém čekání mi SIM karta dorazila a včera večer byla akativována. Vše funfuje jak má,tak uvidíme do budoucna.

  • admin napsal:

   Díky za informaci, pokud si vzpomenete, tak se ozvěte třeba za měsíc, zda vše je v pořádku. Určitě to ocení velká spousta čtenářů :)

 4. milos joska napsal:

  dobry den ste super operator funguje to bezvadne platby sou stejne je to nejlepsi operator co sem mel

 5. volajici napsal:

  Ano,
  volání funguje ,ale v telefonu chrastí a je zpoždění v komunikaci ,takže si skáčete do hovoru.Jako kdyby to nebylo GSM.

 6. Jiří Chvála napsal:

  Adagio mobile považuji za minimálně nezodpovědnou firmu. Ne-li za firmu usilující záměrně o klamavé a podvodné jednání. Pokud si soudný člověk přečte VOP nemůže s touto firmou pokračovat v jednání. Reálné zkušenosti jsou velmi špatné: dlouhá doba doručení listin k uzavření smlouvy, doručení na jinou adresu než bylo domluveno, faktura vystavena na jinou částku než je uvedeno v nabídce k tarifu „Sen s Adagiem“, chybějící jméno pověřeného zástupce firmy na všech podepsaných listinách, po zaslání výhrad k VOP a žádosti o vyjádření se již z firmy nikdo neozval. Nikomu nedoporučuji s firmou jednat, protože smlouva je podle VOP uzavřena již tím, že neuděláte vůbec nic.

 7. Petr Petr napsal:

  Dosti prapodivné jednání.
  Neustále se vymlouvají na to, že toho mají moc a že se ozvou. Nestalo se ano po 14 dnech. Nevím co si o tom myslet, ale už o jejich plané sliby nestojím.
  P.

 8. Michal napsal:

  Nedoporucuji!!

  Mam tarif 20dni a resim s nima reklamaci stejnou dobu, hovor je spozdeny s druhou sranou o 5s. Porad jen vymluvy ze to resi. Na linku podpory se neda dovolat. Behem 20dni uz je to dnes po 4 co nefunguje sit z telefonu nejde volat a na podporu se zas nejde dovolat.

 9. Pepa napsal:

  Opravdu katastrofa.Již třetí den nemohu nikam volat,nikdo se mi nedovolá,kvalita hovoru velmi špatná.

 10. Ren napsal:

  Volal jsem do ČTU a zřejmě už to nepojede.Je novy majitel který má adresu na magistratě.Už jim tam volalo několik lidí a chtějí poslat email a vyjádřit se k tomu.Pak to začnou řešit.

 11. Thomas napsal:

  Stejný problem. Lide se mi dovolají,ale já už 3 dny nemohu volat vůbec.Přenos čísla na několik pokusů. Prostě děs. Nejvíce se děsim jak přenesu číslo.Dovolat se není kam. Volaný účastník je nedostupný…

 12. Michal napsal:

  Ahoj, prevedl jsme firemni cislo mamky a take stejny problem. 3 dny nejde volat. Nevim co s tim. Takto jako osvc nemuze pracovat? Naleteli jsme nebo to bude dal fungovat?

  • Ren napsal:

   Co mě říkal pán z ČTU,tak to prej bude velkém problém to číslo převést někam jinam.Co mě poradil,tak zavolat do t-mobilu jestli by to nějak neudelali.Momentálně nám ten ČVOP nemá kdo dát.

   • Michal napsal:

    To je neuveritelne, ale internet a sms funguji, kdyby to byl uplny podvod, tak by neslo nic preci ne? Nejak tomu vsemu nedokazu uverit, udelali virtuala, vybrali penize a firmu utopili?

    • Ren napsal:

     Přepsali to na nějakyho borca kterej má bydliště na obecním úřadě.(zřejmě za to že přepsal firmu na sebe dostal zaplaceno,tak se to tady v tomto státě běžně praktikuje)Jinak Adagio mobil není virtuál,je zaregistrovan jako normální operátor. To jsem se taky dozvěděl na ČTU.

     • Michal napsal:

      Byl jsem si pro simkartu osobne ve vile a platil hotově panovi, vubec me nenapadlo, ze by to mohl byt podvod

 13. Maroušek napsal:

  Jsem u ADAGIO od poloviny února a všechny hovory co jsem měl byli bez chyby.Dnes jsm mluvil s operátorem a říkal,že to vše dá do pořádku a zase bude všechno jak má být.Já mu věřím.

  • Michal napsal:

   A vy jste se mu dovolal? Mě to bud zvoni nebo je obsazeno, ale ikdyz to zvoni, tak to nikdo neveme.

  • Thomas napsal:

   Až naprší a uschne. Kouknete na justice.cz a je Vám to jasné. Vlastník britská anonymní Ltd. No a když se podivate, kdy na ni předváděli své podíly, tak je to úplně jasné. Osobně jim dam ještě 2-3 dny a pak to budu razantně řešit.

 14. Thomas napsal:

  Tak pokrok. Už to hlásí, že H
  HOVOR NENÍ DOVOLEN. KONTAKTUJTE ZAKAZNICKY SERVIS 4488. No a tam,tradice. Volaný účastník není dostupný…No tak uvidíme co pan Vrba?.

 15. Maroušek napsal:

  Musím vzít všechno zpět.Pan Vrba polal SMS a tam psal,že to dá do hromady.Musím napsat,že je to velký podvodník.A na to číslo s SMS jsem se přávě dovolal.Dnes 6.5.mě oslovil někdo z t.č.844844944 a nabízel mě tarif za 490.-a že pošle kurýra a že to můžu hned podepsat a bla bla bla.Kde asi tá dotyčná paní vzala moje mobilní číslo?Samozřejmě od pana Vrby.A pan Vrba mě také řekl,že připravuje nový projekt.Že by to byl tento?Tak majzla na tento telefonát a hlavně nic neslibovat.S těmě penězi zatím nevím,jak to zněj dostat,snad na nějaký způsob někdo přijde a zažalovat ho.

 16. Maroušek napsal:

  Další podraz na cestě.N E W T E L.Nedodělaný paskvil.Tak to je ten nový projekt a naprosto nedodělaný.Kdo na to asi naletí,to bude chudák.A pan Vrba už v tom vidí jak mu přijde balík peněz.

 17. Michal napsal:

  Ahoj, už to nějak řešíte? Hlavně mi jde o to jak dostat zpět číslo k jinému operátorovi? Cele je to nestastne. Nemeli by jsme postupovat nejak spolecne?

 18. Maroušek napsal:

  Co se týče čísla na převod,tak to řešit nebudu.V dnešní době nabízí operátoři tel.čísla zdarma.Zítra se jdu poptat na dalšího operátora.Telefoní číslo si může každý
  vybrat s nabídky.Těch 405.-mě trochu s..e,pokud někdo ví jak to z něj dostat,tak se rád přidám.Stačí tady nechat nějaký kontakt.Doufejme,že tyto stránky nezruší.

 19. Pražák napsal:

  Nikomu nedoporučuji. Na aktivaci jsem čekal 3 týdny. Pan Vrba stále slibuje a „skutek utek.“ Nikam se nedovoláte. Volání vám najednou odpojí, nikdo vás neinformuje. Ruším, zahazuji SIM kartu, již nikdy více Adagio sen.
  Nejlépe nahlásit na ČTÚ.

 1. […] neomezené SMS a navíc 3 GB internetu. Však nám už od začátku byla cena podezřelá – viz tento článek, avšak nečekali jsme, že pár měsíců na to, Adagio Mobile ukončí svou činnost. Bohužel […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>