Virtuální operátor AIM Mobil

Aktualizovanou nabídku virtuálního operátora AIM Mobil naleznete zde

 

Další na řadě je virtuální operátor AIM Mobil. Opět se jedná o telekomunikační společnost, která poskytuje přístup k internetu, digitální televizi a telefonování. AIM mobil využívá pokrytí sítě od společnosti T-Mobile.

AIM Mobil bez paušálu

AIM Mobil cílí na zákazníky, kteří nechtějí platit zbytečný měsíční paušál. Nabízí totiž pouze jeden tarif pod názvem AIM Mobil bez paušálu. Volání di sítě AIM stojí 1 Kč/min. Do ostatních sítí voláte za 2 Kč/min. SMS do všech sítí stojí 1,5 Kč. Můžete využít i připojení k internetu za cenu 1 Kč/1MB. AIM Mobil používá trochu netradiční tarifikaci 60+30. U tohoto virtuálního operátora však musíte alespoň jedenkrát do měsíce uskutečnit hlasový hovor nebo odeslat SMS nebo se alespoň připojit k internetu. Jinak bude vaše SIM karta deaktivována.

Výhodné balíčky

Pokud často voláte, píšete SMS nebo využíváte internet v mobilu, tak si můžete objednat i balíčky volných jednotek. 100 volných SMS stojí 100 Kč, 100 volných minut do všech sítí si pořídíte za 150 Kč a 300 MB dat stojí 200 Kč. Platnost balíčku je 1 měsíc. Maximální povolený limit přenesených dat je 500 MB za jeden měsíc. Po přesažení 500 MB, se však přenos dat pouze zpomalí na 64 kbit/s.

Objednání SIM karty, přenos čísla

SIM kartu si můžete snadno objednat přes www.aimmobil.cz. Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 1 měsíc. Přenos vašeho stávajícího čísla k AIM mobil je zdarma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup