Virtuální operátor Axolot-mobile

Novou aktuální nabídku tarifů operátora Axolot-mobile naleznete zde.

 

Jedním z nejmladších virtuálních operátorů na českém trhu je Axolot-mobile, který má velmi příznivou nabídku tarifů, která patří mezi nejlepší na trhu. Teda alespoň některé tarify. Pro svůj provoz využívá Axolot-mobile infrastruktury sítě T-Mobile.

Přehled tarifů

V nabídce má Axolot-mobile celkem 6 tarifů. Přičemž jeden funguje na bázi předplacené karty a ostatní tarify jsou paušální, kde útratu hradíte zpětně. U všech tarifů je použitá tarifikace 1+1, takže to dělá všechny tarify mnohem výhodnější.

Nejprve se podíváme na tarif Kredito!, který funguje jako předplacená karta. Neplatíte s ním žádný zbytečný paušál. Voláte do všech sítí za 1,45 Kč/min. Lepší cenu už vám u předplacené karty rozhodně nikdo nenabídne. A to je ještě velmi výhodná tarifikace 1+1! SMS do vlastní sítě stojí 1 Kč a do ostatních sítí 1,5 Kč. Také se můžete připojit k internetu za 0,9 Kč/1 MB dat.

Poté následuje tarif Mini. Tady už očekávejte měsíční paušál ve výši 39 Kč/měsíc. Ceny volání, SMS a dat jsou stejné jako u předplacené karty Kredito. Avšak máte pro připojení k internetu k dispozici rychlejší LTE síť. Tu není možné u předchozího tarifu využít.

Další je tarif Free s měsíčním paušálem 89 Kč. Ceny jsou stejné jako u předchozího tarifů, avšak navíc obdržíte i 150 MB dat na měsíc. Pokud je vyčerpáte, tak vám bude snížena přenosová rychlost na 20/16kbps.

Zvýhodněný varianta tarifu Free nese název Free+. Měsíční paušál je 259 Kč. Ceny volání a SMS do ostatních sítí včetně dat jsou stejné jako u tarifu Free, avšak do vlastní sítě voláte a posíláte SMS zcela zdarma.

Pokud chcete k výhodám z tarifu Free+ získat i 200 volných minut a 200 volných SMS do ostatních sítí, tak si zvolte tarif Medium s měsíčním paušálem 499 Kč. Avšak nezískáte měsíčně 150 MB dat v ceně, ale data s cenou 0,9 Kč/1 MB.

Poslední tarif Best nabízí 300 volných a 100 volných SMS a 150 MB volných dat + neomezené volání a SMS do vlastní sítě za cenu 599 Kč/měsíc.

Ve srovnání jednotlivých tarifů s nabídkami ostatních operátorů vynikne pouze jeden tarif a to Kredito. Aktuálně patří k tomu nejlepšímu, co na trhu je.

Kde objednat

SIM kartu od Axolot-mobile si můžete objednat na webu www.axolot-mobile.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup