Virtuální operátor AZOR Mobil

Přehledný ceník virtuálního operátora AZOR Mobil je vložen zde.

 

Den se se dnem sešel a jsme tu s další recenzí virtuálního operátora. Na mušku si vezmeme Azor Mobil. Provozuje ho brněnská společnost AZOR, s.r.o. Na trh vstoupil 1.7.2014. Pro svůj provoz využívá infrastruktury sítě T-Mobile. Bohužel webové stránky Azor Mobil nás svým „lákavým“ designem neuchvátí. Trochu nepřehledný je i ceník tarifů, ale pokud se na něj vydržíte koukat více než pár sekund, tak určitě systém pochopíte.

Přehled tarifů

V nabídce má virtuální operátor hned čtyři tarify. Jejich ceník na první pohled vypadá sympaticky, ale ihned zkraje upozorníme, že ke každému tarifu musíte připočítat měsíční poplatek 150 Kč za aktivní SIM, takže ceny už tak lákavě nevypadají. Ale o všech dalších poplatcích a cenách budeme ještě mluvit. Teď se zaměřme na jednotlivé tarify.

Tarif JUNIOR

S tarifem JUNIOR platíte měsíční poplatek 29 Kč. Do sítě AZOR Mobil poté voláte za 0,45 Kč/min. Do ostatních sítí za 1 Kč/min. Tarifikace je 60+1. SMS do sítě AZOR Mobil stojí 0,4 Kč, do sítě T-Mobile 0,65 Kč a do ostatních sítí 0,95 Kč.

Tarif JUNIOR+

S tímto tarifem očekávejte měsíční paušál ve výši 120 Kč. Za odměnu získáte neomezené volání a SMS do sítě AZOR Mobil. Volání do ostatních sítí stojí 1 Kč/min. Tarifikace je 60+1. SMS do sítě T-Mobile stojí 0,65 Kč, do ostatních sítí 0,95 Kč.

Tarif STANDARD

Měsíční paušál u tarifu STANDARD je ve výši 241 Kč. Opět obdržíte neomezené volání a SMS do sítě AZOR Mobil a navíc 150 minut do ostatních sítí a 50 SMS do ostatních sítí. Po vyčerpání volných minut voláte do ostatních sítí za 1 Kč/min s tarifikací 60+1. SMS do sítě T-Mobile stojí 0,65 Kč, do ostatních sítí 0,95 Kč.

Tarif STANDARD+

Poslední tarif stojí 307 Kč/měsíc. Avšak opět můžete neomezeně volat a posílat SMS v síti AZOR Mobil, + obdržíte dalších 300 volných minut a 100 volných SMS do ostatních sítí. Ještě obdržíte rychlejší připojení k internetu LTE (které u ostatních tarifů není aktivované), avšak za stáhnutá data už musíte platit. Po vyčerpání volných jednotek voláte opět za 1 Kč/min s tarifikací 60+1 a posíláte SMS za 0,65 Kč.

Internet v mobilu

Aktivovat si samozřejmě můžete i internet v mobilu. Buď 1 MB za 0,65 Kč, či 25 MB na den za 12 Kč, nebo měsíční balíčky 150 MB za 50 Kč, 300 MB za 100 Kč, 600 MB za 145 Kč, 1 200 MB za 220 Kč a 1 500 MB za 250 Kč.

Datové SIM karty

K dispozici jsou i pouze datové SIM karty s cenou 1,5 GB na měsíc za 230 Kč, 3 GB za 319 Kč a 10 GB za 467 Kč. U internetu v mobilu a i u datových SIM karet si můžete za poplatek 10 Kč/měsíc aktivovat rychlejší připojení pomocí LTE. Již zmíněný tarif STANDARD+ má LTE aktivované zdarma.

Další poplatky, kde objednat

Jak již bylo zmíněno tyto ceny tarifů nejsou konečné. Ke každému tarifu je třeba připočíst poplatek 150 Kč/měsíc za aktivní SIM kartu. Dále 3 Kč/měsíc za zasílání SMS o zmeškaných hovorech v případě vypnutého telefonu. Další velká částka je 500 Kč poplatek za zřízení služby. A to se pyšní sloganem: „Na levné volání máme čuch.“ Dle našeho názoru bude velkým překvapením, pokud si tento virtuál získá více než pár desítek zákazníků. A pokud razantně nezmění ceník, tak kdo ví, zda za rok bude stále na trhu. Jestliže mu i přesto chcete dát šanci, tak si otevřete www.azor.cz a můžete si SIM kartu objednat. (na webu není žádný objednávkový formulář, pouze mail a adresa)


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup