Virtuální operátor BrnkačkaTel

Přehledný ceník virtuálního operátora BrnkačkaTel je dostupný zde.

V tomto článku se podíváme na speciálního virtuálního operátora. Provozuje ho sice společnost Rtyně.net, která se věnuje poskytování připojení k internetu, ale ta samá společnost otevřela Freshbar Restart. Co si máme pod tímto názvem představit? Jedná se o příjemné místo v Červeném Kostelci, které je určeno k setkávání a především k občerstvení ze 100 % zdravých, čerstvých a chutných surovin. Specializují se především na chutné koktejly, které si oblíbí určitě každý.

Virtuální operátor společnosti Rtyně.net, má název BrnkačkaTel. Stejně jako projekt Freshbar Restart nabízí i BrnkačkaTel přidanou hodnotu oproti ostatním operátorům. Určité procento ze svých zisků věnuje na rozvoj dětských hřišť, na podporu zvířat, na rozvoj sportovních aktivit v Krkonoších a na podporu spolků, které se starají o lepší životní prostředí v Krkonoších. Na vás jako zákaznících je, vybrat si, co chcete podporovat přednostně.

BrnkačkaTel působí v síti operátora T-Mobile, nenabízí žádné předplacené karty, ale pouze paušální tarify s cenou od 30 Kč/měsíc. Nevýhodou je použitá tarifikace – 60+60. Tuto nevýhodu však vyvažuje příznivou cenou.

Tarif Nebrnkám

Tento tarif stojí 30 Kč/měsíc. Neočekávejte však žádné volné minuty ani SMS. Volání do sítě BrnkačkaTel stojí 1 Kč/minutu, do ostatních sítí 2 Kč/minutu. SMS do BrnkačkaTel stojí 1 Kč, do ostatních sítí 1,5 Kč. MMS stojí 5 Kč.

Tarif Občas brnknu

S tarifem Občas brnknu obdržíte 100 volných minut do všech sítí za 100 Kč/měsíc. Po vyčerpání volných minut voláte do vlastní sítě za 0,5 Kč/min a do ostatních sítí za 1,5 Kč/min. SMS do vlastní sítě stojí 0,5 Kč, do ostatních sítí 1,5 Kč. MMS stojí 4 Kč.

Tarif Brnkačka

Tento tarif nabízí 200 volných minut za 200 Kč/měsíc. Po vyčerpání volných minut voláte a píšete SMS za stejné ceny jako u tarifu Občas brnknu.

Zvýhodněné SMS balíčky

Ke každému tarifu si můžete objednat i jeden ze tří zvýhodněných SMS balíčků. První je balíček Skoro nepíšu. Za 70 Kč obdržíte 50 volných SMS do všech sítí. Další je balíček píšu. S ním obdržíte 100 volných SMS za 140 Kč/měsíc. Poslední SMS balíček má název Datlím. Za 260 Kč obdržíte 200 volných SMS.

Neomezené volání do sítě BrnkačkaTel

Pokud by jste rádi v síti BrnkačkaTel volali neomezeně. Pod slovem neomezeně si představme 3000 minut/měsíc, tak stačí si objednat Hlasový flat pro volání v síti BrnkačkaTel jen za 129 Kč.

Internetové balíčky

K dispozici je samozřejmě i internet v mobilu. 150 MB dat na měsíc stojí 80 Kč, 500 MB dat 180 Kč a 2 GB dat stojí jen 330 Kč.

Objednání SIM karty, vratná jistina, další poplatky

Pokud budete chtít uzavřít u BrnkačkaTel smlouvu a objednat si SIM kartu, tak budete muset složit vratnou jistinu 500 Kč. Tuto jistinu vám virtuál samozřejmě vrátí po uplynutí 6 měsíců, když budete mít uhrazené všechny faktury. Pokud si budete chtít přenést vaše současné telefonní číslo na novou SIM kartu od BrnkačkaTel, tak očekávejte poplatek 350 Kč. Doručení SIM karty na vaši adresu stojí 100 Kč, ale můžete si ji i vyzvednout zdarma v Červeném Kostelci ve Freshbaru Restart. To je z hlavních poplatků vše. Objednávat SIM kartu můžete online na BrnkačkaTel.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup