Virtuální operátor Centropol Telecom

Aktualizovaný ceník virtuálního operátora Centropol Telecom je k nahlédnutí zde.

Po měsíční odmlce jsme tu opět s další recenzí virtuálního operátora. Dnes si vezmeme na mušku společnost Centropol Energy. Ta se zabývá poskytováním levné elektřiny a plynu domácnostním i firmám. Údajně při přechodu k Centropolu získáte výraznou slevu za elektřinu i plyn. To však necháme pro jiný web, my se podíváme na virtuálního operátora, kterého Centropol spustil. Jeho jméno je Centropol Telecom. Ten využívá infrastruktury sítě Vodafone.

Centropol Telecom má v nabídne čtyři tarify. U všech je použita tarifikace 60+1 a u každého tarifu očekávejte měsíční paušál.

Přehled tarifů

Nejlevnější je tarif Krátce, který stojí 29 Kč/měsíc. Cena volání za minutu do všech sítí je 1,8 Kč, SMS do všech sítí stojí 1,4 Kč.

Další je tarif Více. U něj se přichystejte na měsíční poplatek 299 Kč. Za tuto cenu obdržíte neomezené volání a SMS do sítě Centropol Telecom a 100 volných minut a 30 SMS do ostatních sítí. Navíc obdržíte 150 MB dat na připojení k internetu. Po vyčerpání volných jednotek voláte do ostatních sítí za 1,5 Kč/min a SMS stojí taktéž 1,5 Kč.

Předposlední je tarif Jak chci. Měsíční paušál je 695 Kč. S tímto tarifem však máte zcela neomezené volání a SMS do všech sítí. Navíc obdržíte 300 MB dat na připojení k internetu.

Poslední je tarif Celá rodina, kde je měsíční paušál stanoven na 133 Kč. V rámci tohoto tarifu voláte v rámci Mobilní rodiny zcela neomezeně a posíláte SMS taktéž zcela neomezeně. Pokud si však chcete aktivovat ve Vaší rodině tento tarif, tak není podmínkou, že všichni členové musí mít tarif Celá rodina. Stačí, aby jeden hlavní člen měl tarif Celá rodina a ostatní členové mohou mít libovolný tarif od Centropolu. Maximálně je možné si aktivovat neomezené volání a SMS v rodině na 5 SIM karet. Volání na čísla, bez rozdílu sítě, mimo rodinu stojí 1,5 Kč/min. SMS do všech sítí mimo rodinu stojí 1,5 Kč.

Datové balíčky

K tarifům, u kterých není aktivní jiný datový balíček je možné si aktivovat internet v mobilu. Na výběr máte z připojení na den s limitem 25 MB za 20 Kč, či na měsíc 150 MB za 100 Kč, 300 MB za 160 Kč, 500 MB za 240 Kč a 1 000 MB za 380 Kč.

50 volných minut zdarma pro zákazníky Centropol Energy

Pokud jste zákazníkem Centropol Energy a odebíráte od této společnosti eletřinu, tak jako bonus obdržíte k vašemu tarifu 20 volných minut každý měsíc. Pokud odebíráte plyn tak obdržíte dokonce 30 volných minut.

Objednání SIM karty, přenos čísla

Přenesení čísla k Centropolu je zcela zdarma. SIM kartu si můžete objednat na centropoltelecom.cz.

Virtuální operátor Centropol Telecom


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup