Virtuální operátor ČEZ Mobil

Aktuální ceník ČEZ Mobilu

Dnes nám svého virtuálního operátora předvede velmi známá firma, která se nezabývá jako většina virtuálních operátorů poskytováním připojení k internetu, televizního připojení apod. Tento virtuál se zabývá energetikou. Jedná se o společnost ČEZ. Pro svůj provoz využívá infrastruktury sítě Telefonica O2. U všech tarifů je použitá tarifikace 60+1, avšak u volných minut je použita tarifikace 1+1.

Základní tarif Platím, jak volám

Základní tarif operátora ČEZ Mobil se jmenuje Platím, jak volám. S ním neplatíte žádný zbytečný měsíční paušál, zaplatíte jen to, co provoláte. Minuta hovoru do všech sítí stojí 2,2 Kč. SMS stojí 1,2 Kč. MMS vás vyjde na 5 Kč. Dále už následují balíčky, kterými si můžete zvýhodnit tento tarif. Balíčky si můžete aktivovat na jeden a více měsíců.

Hlasový balíček Volám občas

Tento balíček vás vyjde na 200 Kč za měsíc. Obdržíte 100 volných minut do všech sítí a navíc volání v síti ČEZ je zcela zdarma! Poté stojí minuta hovoru 2,2 Kč a SMS 1,2 Kč.
Hlasový balíček Volám rád
Další balíček stojí 340 Kč/měsíc. S ním můžete měsíčně provolat 200 volných minut a v síti ČEZ opět volat zcela zdarma. Po vyčerpání volných minut stojí minuta hovoru opět 2,2 Kč a SMS 1,2 Kč.

SMS balíček Píšu občas

Za měsíční poplatek 90 Kč obdržíte 100 volných SMS. Po vyčerpání je cena SMS opět 1,2 Kč. Volání do všech sítí stojí 2,2 Kč/min.

SMS balíček Píšu rád

Poslední balíček Píšu rád stojí 150 Kč/měsíc a obsahuje 200 volných SMS. Poté stojí 1 SMS 1,2 Kč. Minuta hovoru stojí 2,2 Kč bez rozdílu sítě.

Internet v mobilu

V případně náhle potřeby se můžete připojit k internetu na 24 hodin s limitem 50 MB a cenou 20 Kč. Pokud preferujete měsíční připojení k internetu, tak máte na výběr mezi balíčkem Často online a Žiju online. Často online nabízí limit 300 MB za 200 Kč. V případě, že během měsíce limit vyčerpáte, tak ho můžete obnovit za 100 Kč. Balíček Žiju online obsahuje limit 1 GB a stojí 300 Kč. Obnova balíčku stojí 200 Kč.

Další poplatky, objednání SIM karty

U ČEZu nebudete platit žádné zbytečné poplatky za SIM kartu, za vedení SIM ani žádné jiné. Objednat SIM si můžete na www.cez.cz.

Virtuální operátor ČEZ Mobil

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup