Virtuální operátor COOP Mobil

Dnes zde máme virtuálního operátora, který vás bude odměňovat volnými jednotkami za nakupování. Jedná se o COOP Mobil, kterého provozuje známé družstvo COOP. Tento virtuál využívá infrastruktury sítě Vodafone.

Předplacená karta Tarif START

COOP Mobil má v nabídce předplacenou kartu, s kterou voláte do všech sítí v ČR za 2,5 Kč. SMS stojí 1,5 Kč. Výhodná je však tarifikace, a to 1+1. A i cenu volání a SMS můžete snížit o 20 %. Stačí pravidelně nakupovat v prodejnách COOP (alespoň 1x týdně za 100 Kč). Volání poté stojí 2 Kč/min a SMS 1,2 Kč. Nevýhodou předplacené karty je, že kredit má platnost pouze 3 měsíce. U ostatních virtuálních operátorů bývá zvykem 6 měsíců. Ale dobíjet kredit můžete již od 150 Kč. Cena předplacené SIM karty s kreditem 200 Kč je 200 Kč.

Paušální tarif STANDARD

Další v nabídce je tarif STANDARD s měsíčním paušálem 199 Kč. Jen za paušál obdržíte měsíčně 60 volných minut a 60 volných SMS do všech sítí. Poté voláte v rámci sítě COOP Mobil za 1,2 Kč a do ostatních sítí za 2,5 Kč. SMS do COOP Mobil stojí 1 Kč, do ostatních sítí 1,5 Kč. Opět si můžete tento tarif zvýhodnit pravidelným nakupováním v COOP prodejnách. Obdržíte opět slevu 20%, takže minuta hovoru do sítě COOP Mobil stojí 0,96 Kč, do ostatních sítí 2 Kč. SMS do COOP Mobil stojí 0,8 Kč, do ostatních sítí 1,2 Kč. Použitá tarifikace je opět 1+1.

Paušální tarif RODINA

Poslední je paušál RODINA, který můžete využívat až pro 3 SIM karty. Měsíční paušál je ve výši 659 Kč. Obdržíte 200 volných minut a 200 volných SMS do všech sítí. Tyto volné jednotky se používají pro všechny 3 SIM karty. Po vyčerpání volných jednotek nastupuje ceník hovorů a SMS stejný jako u tarifu STANDARD včetně slevy 20%.

Internet v mobilu

Objednat si můžete ke všem tarifům i internet v mobilu. Připojení na 24 hod s limitem 25 MB stojí 20 Kč. Dále si můžete objednat 300 MB na měsíc za 159 Kč, 1 GB na měsíc za 399 Kč, 25 MB na měsíc za 20 Kč.

Objednání SIM karty

SIM kartu si můžete zakoupit ve vybraných prodejnách COOP. Seznam prodejen je dostupný na web www.coopmobil.cz.

Virtuální operátor Coop Mobil


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup