Virtuální operátor Emtéčko

Aktuální ceník virtuálního operátora Emtéčko naleznete zde.

Na pořadu dne je virtuální operátor Emtéčko od společnosti Moraviatel a.s., která se zabývá převážně poskytováním telekomunikačních služeb a pojištěním. Tento virtuální operátor funguje v síti O2. V nabídce má pouze jeden tarif, který se však liší dle vaší útraty. Platí: čím více provoláte, tím je volání levnější. Navíc v EU máte všechny příchozí hovory zdarma.

Flexi tarif od Emtéčka

U tohoto tarifu platíte jen za to, co provoláte, propíšete a prosurfujete. Ale pokud bude vaše měsíční útrata menší než 29 Kč, tak vám bude za měsíc naúčtována minimální částka 29 Kč. Proto už je lepší měsíčně provolat alespoň za 29 Kč.

Cena hovorů

Cena volání se liší dle provolaných minut. Pokud za měsíc provoláte 0 – 74 minut, tak vám bude naúčtována částka 1,9 Kč/min. Pokud provoláte 75 – 150 minut za měsíc, tak je cena za minutu hovoru 1,6 Kč. Jestliže měsíčně provoláte 151-338 minut, tak je cena opět nižší – 1,4 Kč/min. Pokud zvládnete měsíčně provolat více než 339 minut, tak si nachystejte částku 474 Kč. Za 474 Kč za měsíc tedy získáte zcela neomezené volání do všech sítí. Tarifikace u všech hovorů je 60+1.

Cena SMS

SMS jsou do všech sítí účtovány stejně – 1,2 Kč/SMS. Pokud však odešlete měsíčně alespoň 100 SMS, tak zdarma získáváte 400 volných SMS. Pokud to vezmeme suma sumárum, tak za 120 Kč, získáváte 500 SMS do všech sítí. Pokud však pošlete více než 500 SMS za měsíc, tak další SMS budou opět zpoplatněny částkou 1,2 Kč/SMS.

Internet v mobilu

K dispozici je i internet v mobilu s cenou 1 Kč za 1 MB dat. Avšak za měsíc můžete využít maximálně 100 MB, pokud limit přesáhnete, tak si ho můžete obnovit za 50 Kč. Pokud se vám zdá 100 MB málo, můžete si aktivovat balíček 400 MB na měsíc za 200 Kč. Po vyčerpání dat ho můžete opět obnovit za 200 Kč.

Nejlevnější neomezené volání do vlastní sítě jen za 50 Kč/měsíc!

Aktivovat si můžete i neomezené volání mezi zákazníky společnosti Moraviatel a.s. Cena je 50 Kč/měsíc. Za tuto cenu můžete měsíčně provolat až 10 000 minut! To dělá z virtuála Emtéčko nejlevnějšího operátora s neomezeným voláním do vlastní sítě.

Kde objednat?

SIM kartu si snadno můžete objednat na www.emtecko.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup