Virtuální operátor Gorila mobil

Nejnovějším virtuálním operátorem je v České republice Gorila mobil. Spolupracuje se sítí O2, tudíž volání ze sítě O2 do sítě Gorila mobil je bráno jako volání do domácí sítě. Se svou kůži na trh přišel 17. března 2014. Cílí převážně na mladé – levným internetem v mobilu. Avšak je to vidět už z webových stránek. Podpora nekompromisně tyká (v mezích slušnosti), podmínky jsou psány velice hovorově, ale to není podstatné. Podstatná je nabídka operátora. A jaká je nabídka?

Tarif versus paušál

Na výběr máte mezi tarifem a paušál. S tarifem voláte do všech sítí v ČR za 2,5 Kč/min, přičemž tarifikace je 60+1. SMS stojí 1,5 Kč, MMS 5 Kč. Aktivovat si můžete internet na den – Gorila Instant Day s cenou 20 Kč a datovým limitem 50 MB, rychlost stahování dat je 8 Mb/s. Po vyčerpání limitu nebudete však od internetu odpojeni, pouze bude snížena rychlost připojení na 16 kbit/s. Další internetový balíček je Gorila Easy s limitem 500 MB na 30 dnů za 200 Kč. Opět pokud se vyčerpá datový limit, tak bude rychlost pouze omezena na 16 kbit/s. V rámci tohoto balíčku však získáváte i volání po 2. minutě zdarma. Pokud budete chtít rychlost přenosu, tak stačí obnovit balíček za 100 Kč a získáte v daném měsíci dalších 500 MB, opět po vyčerpání můžete obnovit, tentokráte už jen za 50 Kč a i při vyčerpání tohoto limitu můžete znova obnovit plnou rychlost připojení za 25 Kč.

Paušály jsou dva. Gorila EASY a Gorila PRO. První tarif GORILA EASY byl už vlastně zmíněn jako internetový balíček. Veškeré parametry jsou stejné. Druhý paušál Gorila PRO stojí 480 Kč/měsíc. Cena volání i sms je stejná – 2,5 Kč/min a 1,5 Kč/SMS, avšak máte daleko vyšší datový limit – 5 GB. U obou paušálů volání od druhé minuty zdarma. Pokud si budete chtít obnovit datový limit u paušálu Gorila PRO, tak za první obnovení dáte 240 Kč, za druhé 120 Kč a za třetí 60 Kč.

SIM karta zdarma, převod čísla zdarma

Pokud si chcete nezávazně vyzkoušet Gorila mobil, tak není nic jednoduššího, než si přes jejich internetové stránky objednat SIM kartu zdarma včetně poštovného. Pokud by jste si chtěli převést číslo od stávajícího operátora, tak je to také zdarma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup