Virtuální operátor Ha-loo mobil

Nyní si představíme virtuálního operátora Ha-loo mobil. Ha-loo mobil využívá infrastruktury sítě T-Mobile. Tohoto virtuála provozuje společnost ha-vel internet s.r.o., který se zabývá poskytováním připojení k internetu a VoIP voláním.

Předplacená SIM karta

Ha-loo mobil nabízí pouze jeden tarif, který si můžete zvýhodnit. Měsíční poplatek za provoz SIM karty je 25 Kč. Nejdůležitější a nejvýhodnější je tarifikace, kterou Ha-loo mobil nabízí 1+1. Volání do sítě Ha-loo mobil stojí 1 Kč/min, do sítě Ha-loo pevná stojí dokonce 0,8 Kč/min. Volání do ostatních mobilních sítí v ČR stojí 2 Kč/min a do ostatních pevných sítí v ČR 1,8 Kč/min. SMS do sítě ha-loo mobil stojí 1 Kč, do ostatních sítí 1,3 Kč.

Internet v mobilu

Přiobjednat si k tarifu můžete i internet v mobilu na den za 1 Kč/1 MB. Objednat si můžete i jednorázová data na měsíc. 50 MB za 45 Kč, 200 MB za 160 Kč a 500 MB za 280 Kč. Opakované balíčky stojí 50 MB za 35 Kč, 100 MB za 60 Kč, 200 MB za 110 Kč a 500 MB za 200 Kč.

Datová SIM karta

Objednat si můžete i SIM kartu pouze na připojení k internetu s limitem 3 GB za 440 Kč a s limitem 10 GB za 640 Kč.

Objednávka SIM karty, dobíjení kreditu

U Ha-loo mobil si můžete dobít kredit několika způsoby. Kartou, platbou na účet, prostřednictvím terminálu Sazka a prostřednictvím dobíjecího kupónu. Na začátku měsíce se vám vždy strhne nejprve poplatek za provoz SIM karty a poté pokud máte dostatečný kredit a aktivovaný nějaký balíček, tak se vám strhne další poplatek. SIM kartu si můžete objednat na https://mobil.ha-vel.eu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup