Virtuální operátor KlokanMobil

Přehledný ceník virtuálního operátora Klokan Mobil naleznete zde.

KlokanMobil je virtuální operátor, který má údajně kapsy plné výhod. Ale klokan má přece pouze jednu kapsu? Že by však měl kapsu plnou výhod, nebo jen výhodu v kapse? Na to se podívejme v následujících odstavcích.

KlokanMobil s.r.o. je společnost, která sídlí v Brně. Pro provoz své sítě využívá infrastruktury sítě Vodafone. Nabízí jak přednabitou kartu, tak i paušální tarif. U přednabité karty i paušálu existují ještě dvě varianty, které se liší počtem provolaných minut a poslaných SMSek. Ale o tom až níže.

Tarif Nabitý Klokan

Předplacená karta od KlokanMobil má název Nabitý Klokan. Cena volání do sítě Klokan je 0,5 Kč/min. SMS do sítě Klokan stojí také 0,5 Kč. Avšak volání a SMS do ostatních sítí má dvě sazby. Pokud za měsíc provoláte a pošlete maximálně 1-100 minut či SMS (počet se sčítá, takže když provoláte 20 minut a pošlete 30 SMS, tak celkem utratíte 50 jednotek) tak budete platit za minutu hovoru 2 Kč a za jednu SMS 1,5 Kč, jestliže však za měsíc utratíte více než 100 jednotek (např. pošlete 50 SMS a provoláte 60 minut), tak bude cena volání do ostatních sítí v ČR jen 1,5 Kč a SMS vás vyjde pouze na 1,3 Kč.

Tarif Klokan

S tarifem Klokan platíte měsíční poplatek ve výši 29 Kč. Avšak voláte za 0,5 Kč/min do sítě Klokan a SMS do vlastní sítě stojí také 0,5 Kč. Pro volání a SMS do ostatních sítí jsou tu opět dvě sazby. Při útratě do 100 jednotek stojí minuta hovoru do ostatních sítí 1,5 Kč a jedna SMS 1,3 Kč. Při útratě nad 100 jednotek je minuta hovoru do ostatních sítí účtována sazbou 1 Kč/min a jedna SMS stojí 1 Kč.

Internet v mobilu

K dispozici máte i denní připojení k internetu za 19 Kč, nebo měsíční připojení s FUP 150 MB za 75 Kč, 300 MB za 140 Kč, 500 MB za 220 Kč a 1000 MB za 350 Kč. U tarifu Klokan si můžete při vyčerpání dat daný balíček obnovit za stejnou cenu jako stojí jeho aktivace. Tarif Nabitý Klokan bohužel obnovení FUP neumožňuje.

Turbo Volání a Turbo SMS

K oběma tarifům si můžete aktivovat i doplňkové balíčky Turbo Volání a Turbo SMS. Každý stojí 20 Kč. Za tuto cenu získáte na 7 dní nižší sazbu pro volání či SMS a to 1 Kč/minutu hovoru a 1 Kč za odeslanou SMS. Samozřejmě jen do ostatních sítí. Do vlastní sítě stále zůstává sazba 0,5 Kč/min a SMS.

Objednání SIM karty, další poplatky

Cena nové SIM karty a její aktivace je 0 Kč, také přenesení čísla ke KlokanMobilu od jiného operátora je zdarma. Pozor je však třeba si dát na včasné uhrazení faktur. Nenechávejte propláení na poslední chvíli. Pokud fakturu uhradíte 10 dní po splatnosti, bude vám naúčtována částka 49 Kč, 20 dní po splatnosti, také 49 Kč a 30 dní po splatnosti 99 Kč. SIM kartu od KlokanMobil si můžete objednat na www.klokanmobil.cz.

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup