Virtuální operátor KT mobil

Aktualizovaný ceník virtuálního operátora KT Mobil je zde.

Dalším poskytovatelem mobilních služeb se v červnu 2013 stala společnost Kabelová televize CZ s.r.o. Jako virtuální operátor funguje pod názvem KT mobil. Tento virtuál spolupracuje se sítí Q-CZ, ta zase využívá infrastruktury sítě Vodafone. KT mobil nabízí velkou spoustu tarifů. U všech je použitá tarifikace 60+1.

Tarif KT mobil – Sólo

Nejlevnější z běžně dostupných tarifů u KT mobil je tarif KT mobil – Sólo. Výše měsíčního paušálu je 69 Kč. Volání do sítě Q-CZ stojí 0,7 Kč/min, do ostatních sítí 1,6 Kč. SMS do všech sítí stojí 1,2 Kč. MMS stojí 4,8 Kč.

Tarif KT mobil – Sólo 60

Tento tarif se od prvního tarifu liší pouze měsíčním paušálem ve výši 99 Kč a počtem volných minut. U prvního tarifu neobdržíte žádnou volnou minutu, zde však obdržíte 60 volných minut. Další ceny zůstávají stejné.

Tarif KT mobil – Sólo 150

Tarif je s měsíčním paušálem 249 Kč nabídne 150 volných minut a 50 volných SMS. Ceny dalších jednotek jsou opět stejné jako u tarifu KT mobil – Sólo

Tarif KT mobil – Sólo 100+

U tohoto tarifu se platí měsíční paušálem opět 249 Kč, avšak obdržíte pouze 100 volných minut, 50 volných SMS a navíc 150 MB volných dat. Ceny jsou opět stejné.

Tarif KT mobil – Tým

Poslední z běžných tarifů je KT mobil – Tým. S měsíčním paušálem 489 Kč obdržíte 300 volných minut a 60 volných SMS a poté jsou ceny opět stejné. Ale u tohoto tarifu neobdržíte jen jednu SIM kartu, můžete si objednat až 3 SIM karty. Volné jednotky platí v součtu pro všechny 3 SIM karty.

Internet v mobilu

V případě potřeby se můžete připojit k internetu na 24 hod pod názvem KTnet Den obdržíte 25 MB za 19 Kč. K dispozici je i internet v mobilu na měsíc. KTnet Mini s limitem 150 MB za 149 Kč, KTnet Standard s 300 MB za 226 Kč, KTnet Maxi s 600 MB za 316 Kč, KTnet Premium s 1200 MB za 416 Kč.

Zvýhodněné tarify pro zákazníky Kabelové televize CZ s.r.o.

Pokud jste zákazníkem této firmy a využíváte televizní služby či připojení k internetu, tak si můžete objednat i zvýhodněné tarify KT mobil TOP a KT mobil – TOP50.

Tarif KT mobil – TOP

Měsíční paušál u tohoto tarifu je 0 Kč. Volání do všech sítí stojí 1 Kč/min a SMS také 1 Kč. Bohužel tento velmi výhodný tarif si můžete objednat pouze k jedné SIM kartě.

KT mobil – TOP50

Tento tarif nabízí stejné ceny jako předchozí tarif, výjimkou však je měsíční paušál ve výši 50 Kč. Avšak SIM karet s tímto tarifem si můžete objednat tolik, kolik budete chtít.

Objednávka SIM karty

Při objednávce musíte složit volací jistinu ve výši 200 Kč, aktivace SIM karty je zdarma. Pokud si budete chtít přenést vaše stávající číslo, tak si nachystejte rovněž 200 Kč. Objednávku můžete provést na www.ktct.cz

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup