Virtuální operátor LAMA mobile

Aktuální ceník virtuálního operátora Lama Mobile naleznete zde.

A co třeba otestovat virtuálního operátora se zvířecím jménem LAMA mobile?

LAMA mobile je součástí skupiny LAMA ENERGY GROUP, která se zabývá prodejem plynu a elektřiny, a také se zabývá těžbou ropy na jižní Moravě. Využívá sítě vodafone. Oproti jiným virtuálům nabízí přímo velkou spoustu tarifů a zvýhodnění.

Férová lama

Základní tarif má kouzelné jméno Férová lama. Neplatíte žádný měsíční paušál. Platíte pouze to, co provoláte. A s trochou nadsázky se dá řící, že čím více provoláte tím méně neplatíte. Neplatí to však doslova. Standardně vás bude minuta hovoru ať v rámci sítě, či do ostatních sítí stát 2,9 Kč. Pokud však měsíčně provoláte více než 150 minut, tak vás hovor bude stát pouze 2 Kč/min a cena se bude vztahovat i na již provolané minuty. Jestliže provoláte více než 350 minut, tak vás minuta hovor bude stát dokonce pouhou jednu korunu! Další velké plus je vteřinová tarifikace! SMS stojí 1,5 Kč a MMS 5 Kč.

Spořivá LAMA

Další tarif je Spořivá lama. Zde už budete platit měsíční paušál 199 Kč. Za to získáte 100 volných minut v rámci vlastní sítě a 100 volných minut do ostatních sítí. Co provoláte navíc vás vyjde na 1,9 Kč/minutu nezávisle na tom, do jaké sítě voláte. SMS stojí 1,5 Kč a MMS 5 Kč. Tarifikace v rámci volných minut je opět od první vteřiny. Co provoláte nadrámec bude účtováno 60 + 1 (první minutu zaplatíte celou a poté už je hovor účtován po vteřinách).

Upovídaná LAMA

V nabídce je i neomezené volání za 599 Kč. V něm voláte do všech sítí, jak dlouho budete chtít, zdarma. SMS stojí 1,5 Kč a MMS 5 Kč.

Rodinné tarify

Jestliže si chcete v rámci rodiny či přátel volat zdarma, tak můžete zkusit tarify z řad Lamí rodinka. Mužete si zvolit, kolik chcete aby vaše Lamí rodinka měla členů. Můžete mít 2 SIM karty za 199 Kč/měsíc, 3 SIM karty za 289 Kč/měsíc a 4 SIM karty za 369 Kč/měsíc. Mezi těmito SIM kartami máte volání zcela zdarma. Hovory na jiná čísla stojí 1,9 Kč. Tarifikace je 60+1. SMS stojí 1,5 Kč a MMS 5 Kč.

Lama firemní

Pokud chcete nějaký tarif do firmy, tak můžete zvolit Lama firemní, zde můžete mít 5 – 10 SIM karet, s měsíčním paušálem 89 Kč za 1 SIM kartu. V rámci těchto karet poté máte volání zdarma. Mumo tyto karty je volání za 1,5 Kč. Tarifikace je opět 60+1. SMS stojí 1,5 Kč a MMS 5 Kč.

Upovídaná chytrá lama

Nakonec je tu i Upovídaná chytrá lama, která kombinuje výhody již předcházejících. Za měsíční paušál 149 Kč voláte v rámci sítě Lama mobile zcela neomezeně a zdarma. Minuta volání do ostatních sítí je opět účtována dle provolaných minut. Do 150 minut za měsíc je cena 2,9 Kč, od 151 min do 350 min je cena 2 Kč/min a od 351 minut je cena pouze 1 Kč/min.

Speciální tarify

Pokud jste zákazník Lama ENERGY, tak máte k dispozici i speciální tarify, Chytrá lama za 249 Kč a Chytrá lama za 399 Kč. Tyto ceny však platí pouze pokud podepíšete smlouvu na dva roky. Pokud chcete bez závazků, tak ceny jsou 349 Kč a 499 Kč. V rámci levnějšího balíčku pak máte 150 volných minut ve vlastní síti a 100 volných minut do všech síti a 50 volných SMS. V rámci dražšího balíčku máte k dispozici 200 volných minut do všech sítí, 100 volných SMS a 150 MB dat zdarma. Nad rámec balíčků jsou ceny stejné. Minuta hovoru je za 1,5 Kč, tarifikace v rámci balíčku je 1+1, nad rámec balíčku 60+1, SMS stojí 1,5 Kč, MMS 5 Kč.

Datové balíčky

K dispozici jsou také ke všem tarifům datové balíčky: Internet v mobilu 150 MB za 99 Kč, Internet v mobilu 500 MB za 229 Kč a Internet v mobilu 1 000 MB za 399 Kč.

Kde zakoupit?

SIM kartu můžete zakoupit v síti prodejen Planeo Elektro, Comfor MOBIL CENTRUM, Space, ve značkových prodejnách Samsung a samozřejmě si ji můžete objednat online kliknutím na banner Lama mobile.

 

300-300a.png


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup