Virtuální operátor Nej

Aktualizovaný ceník virtuálního operátora NEJ naleznete zde.

Dnes si představíme společnost, která se zabývá poskytováním telefonních služeb, připojení k internetu a televizi a mimo jiné i poskytováním mobilních služeb. Jedná se o virtuálního operátora Nej. Tato společnost využívá k provozu svého operátora síť T-Mobile.

Tarif

Virtuální operátor Nej nabízí pouze jeden tarif s měsíčním paušálem 20 Kč. Za tento paušál získáte volání do domácí sítě Nej jen za 0,5 Kč/min, do ostatních sítí budete volat za 1,6 Kč. Tarifikace je odlišná od jiných operátorů a to 30+30. SMS do sítě Nej stojí jen 0,5 Kč a do ostatních sítí 1,2 Kč. Pokud se připojíte k internetu, tak vám budou data účtování s cenou 0,7 Kč/1 MB, ale můžete si objednat i balíček dat na měsíc. 150 MB stojí 89 Kč anebo 1,5 GB za 409 Kč.

Objednávka SIM karty

SIM kartu si můžete objednat na www.nej.cz. Aktivace SIM karty stojí 100 Kč, zaslání SIM karty na vaši adresu stojí taktéž 100 Kč. Pokud si budete chtít přenést vaše stávající číslo, tak si nachystejte 300 Kč. U Nej.cz skládáte po uzavření smlouvy volací zálohu ve výši 500 Kč. Tato záloha vám bude navrácena po 6 měsících, pokud budete včas hradit faktury a zároveň pokud si požádáte o navrácení zálohy.

Virtuální operátor Nej


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup