Virtuální operátor Netbox

Aktualizovaný ceník virtuálního operátora Netbox naleznete zde.

Další firma, která se zabývá poskytováním internetu, televize, telefonního připojení a i mobilními službami je Netbox. Tento virtuál využívá infrastruktury sítě T-Mobile.

Tarif

Virtuální operátor Netbox nabízí pouze jeden tarif, který je zcela bez paušálu. Volání do sítě Netbox stojí 1 Kč/min, do ostatních sítí budete volat za 2 Kč/min. Použitá tarifikace je 60+30. SMS stojí do všech sítí 1,5 Kč. Internetová data stojí 1 Kč/1 MB.

Balíčky

Tarif si však můžete zvýhodnit i několika balíčky. První je 100 volných minut na volání na měsíc do všech sítí za 150 Kč, další je 100 volných SMS za 100 Kč a poslední je 300 MB dat za 200 Kč.

Objednávka SIM karty

SIM kartu si můžete objednat na www.netbox.cz. Aktivace SIM karty, doručení SIM karty na vaši adresu i přenos vašeho stávajícího čísla je u Netboxu zdarma! Pokud však alespoň 1x měsíčně neuskutečníte ze svého mobilu alespoň 1 odchozí hovor, či neodešlete SMS nebo se ani nepřipojíte k internetu, tak bude vaše SIM karta deaktivována a pro aktivaci budete muset uhradit poplatek 50 Kč.

 

Virtuální operátor Netbox


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup