Virtuální operátor NWT Mobil

Dnes máme na řadě virtuálního operátora NWT Mobil. Tohoto virtuálního operátora provozuje společnost EMEA s.r.o.. NWT Mobil využívá pro svůj provoz infrastruktury sítě O2. U NWT Mobil si můžete objednat nejen mobilní volání a další služby, ale i levné VOIP volání a internet na doma. Ale o tom až jindy. Aktuálně dle webových stránek má NWT Mobil už necelých 16 tisíc zákazníků.
Nyní tento virtuál nabízí tři mobilní tarify. Všechny jsou bez závazků a nabízí velmi levné volání do vlastní sítě i levné SMS. U tarifů je použitá tarifikace 60+1.

Bez paušálu

U tohoto tarifu neplatíte žádný zbytečný měsíční paušál, jak už to vyplývá z názvu. Volání do sítě NWT Mobil stojí 0,8 Kč, do ostatních sítí stojí minuta hovoru 2,1 Kč. SMS stojí 1,4 Kč do všech sítí.

Spolu zdarma

Tento tarif nabízí velmi levné neomezené volání do vlastní sítě. Měsíční paušál je 80 Kč a za tuto cenu získáte volání v síti NWT Mobil zdarma! Do ostatních sítí voláte za 1,9 Kč a posíláte SMS za 1,2 Kč.

S paušálem

Poslední je tarif s názvem S paušálem. Měsíční platba u totoho tarifu je 190 Kč. Jako odměnu obdržíte 120 volných minut do ostatních sítí. Volání zdarma v rámci sítě NWT Mobil. Po vyčerpání volných minut voláte do ostatních sítí za 1,8 Kč. SMS stojí 1,2 Kč do všech sítí.

SMS balíčky

K dispozici jsou i SMS balíčky 50 SMS za 50 Kč, 100 SMS za 90 Kč, 250 SMS za 200 Kč a 500 SMS za 350 Kč. Nevyčerpané volné SMS se nepřevádí do dalšího zúčtovacího období.

Internet v mobilu

Objednat si můžete i internet v mobilu na měsíc. 200 MB za 125 Kč, 1,5 GB za 250 Kč, 3 GB za 450 Kč a denní balíček 30 MB za 30 Kč.

Objednávka SIM karty, přenos čísla

SIM kartu si můžete objednat na www.nwtmobil.cz Nejprve uzavřete smlouvu na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 1 měsíc. Poté Vám bude doručena SIM karta. Zřízení služby stojí 1 Kč. Přenos mobilního čísla je zdarma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup