Virtuální operátor O-Mobil

Přehledný ceník virtuálního operátora O-Mobil naleznete zde.

Další virtuální operátor na trhu nese název O-Mobil. Zda vznikl název O-Mobil ze slov údivu óó, to je skvělý operátor se skvělou nabídkou, nebo z óó, to je ale předražená nabídka, necháme na vás. V tomto článku se mu však podíváme blíže na zoubek, aby jste si sami mohli udělat názor. O-Mobil využívá infrastruktury sítě Vodafone.

V nabídce má virtuální operátor 6 paušálních tarifů s cenou od 330 Kč/měsíc. Z toho důvodu určitě nezíská žádné zákazníky, jejichž měsíční útrata je do cca 300 Kč. Ale možná o tyto zákazníky O-Mobil ani nestojí. Možná se spokojí s méně zákazníky, kteří utratí za měsíc provolají větší částky. U všech tarifů je použitá tarifikace 1+1.

Tarif Start

První z tarifů má název Start. Měsíční paušál je 330 Kč. Za tuto cenu obdržíte 100 volných minut do všech sítí, 100 volných SMS a 500 MB dat. Po vyčerpání volných jednotek stojí minuta hovoru 5,5 Kč a SMS 1,5 Kč.

Tarif Start+, neomezené SMS

Tarif Start+ má měsíční paušál ve výši 370 Kč. Výhody obdržíte stejné jako u tarifu Start, avšak neobdržíte pouze 50 volných SMS, ale můžete zdarma poslat neomezené množství SMS.

Tarif Optimal

Tento tarif má měsíční paušál stanoven na 450 Kč. V rámci paušálu obdržíte 300 volných minut a 50 volných SMS a opět 500 MB dat. Po vyčerpání volných jednotek je cena za minutu hovoru 5,5 Kč a za SMS 1,5 Kč.

Tarif Optimal+, neomezené SMS

Optimal+ je opět zvýhodněný tarif Optimal. Cena je 495 Kč/měsíc. Jako výhodu obdržíte neomezené SMS do všech sítí.

Tarif NoStress

Předposlední je tarif NoStress. S tímto tarifem voláte a SMSkujete do všech sítí zcela neomezeně. Navíc obdržíte 1,5 GB dat. Měsíční paušál je u tohoto tarifu 630 Kč.

Tarif Student

A na závěr se podíváme na studentský tarif. Měsíční cena je 330 Kč steně jako u tarifu Start. Získáte pouze 50 volných minut do všech sítí, ale zato můžete posílat SMS do všech sítí zcela neomezeně. Navíc obdržíte 500 MB volných dat. Pokud vyčerpáte volné minuty, tak je hovor opět účtován 5,5 Kč/min. Ač by z názvu mohlo plynout, že tento tarif si mohou objednat pouze studenti, tak není to pravda. Tento tarif si může objednat kdokoliv, ale nejvíce ho samozřejmě využíjí mladí lidé, kteří nejraději posílají SMSky.

Internetové balíčky

Ke všem tarifům jsou k dispozici i internetové balíčky. Ivm Standard s limitem 1,2 GB za cenu 70 Kč/měsíc, Ivm Premium s limitem 4 GB za 360 Kč/měsíc a Ivm Unlimited s neomezeným množství dat za 400 Kč. (Neomezené množství se však stahuje na běžné surfování po internetu, pro streamování videí na youtube apod. je FUP nastaven na 20 GB.)

Datové SIM karty

K dispozici jsou i datové SIMkarty. Q4 s limitem 4GB dat za 375 Kč/měsíc. A Q20 s neomezeným množstvím dat za 595 Kč/měsíc. Opět však platí FUP 20 GB pro streamování videí.

Cena SIM karty a další poplatky – zdarma!

Jak u některých operátorů platíte za SIM karty, za aktivaci SIM karty a za přenos čísla, tak u O-Mobil ne. Platíte tu jen a pouze měsíční paušál, nic více. Všechny tarify jsou bez závazků. Pokud posíláte měsíčně spoustu SMS, občas mrknete na internet, tak určitě zapřemýšlejte a objednejte si SIM kartu od O-Mobil.cz.

O-Mobil


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup