Virtuální operátor Óčko Mobil

Přehledný ceník virtuálního operátora Óčko Mobil naleznete zde.

Óčko Mobil je virtuální operátor, kterého provozuje virtuální operátor Mobil.cz. No nazývat ho virtuálním operátorem je asi silné slovo, zkrátka jedná se o speciální nabídku virtuálního operátora Mobil.cz. Ten využívá infrastruktury sítě T-Mobile. Óčko Mobil se od Mobil.cz v nabídce moc neliší, tak se na to podívejme.

Jedna předplacená karta

V nabídce je pouze jedna předplacená karta. Její ceník je stejný jako u Mobil.cz. Volání do všech sítí stojí 2,2 Kč/min, SMS stojí 1,5 Kč. Lze si aktivovat i speciální balíčky. Balíček Třicítka vám nabídne 30 volných minut do všech sítí na měsíc za 57 Kč. Další je balíček Rychlý giga – 1 GB rychlých dat (přes LTE) za 300 Kč na 30 dní. Poslední je balíček Pokecám v MOBILu – získáte neomezené volání a SMS v síti (Mobil.cz a Óčko Mobil) za 149 Kč/měsíc. K dispozici je samozřejmě i internet zdarma, avšak, stejně jako u Mobil.cz, pouze omezenou rychlostí 32 kbps pro download a 16 kbps pro upload. Pokud si dobijete kredit, tak získáte na 30 dní 200 MB volných dat standardní rychlostí. A jelikož se jedná o operátora Óčko Mobil, tak získáte za každé dobití i 500 MB extra dat pro weby a aplikace skupiny Óčko Mobil (např. Óčko, iDnes.cz, Rajče.net,…). Jejich kompletní seznam je na webu.

Další poplatky, kde objednat?

Očekáváte nějaké další poplatky za SIM kartu či její aktivaci? Pak jste na omylu. Jediné, co ještě budete muset zaplatit za SIM kartu od Óčko Mobil je 200 Kč za její objednání a doručení na vaši adresu. Avšak na SIM kartě bude kredit 200 Kč. Takže suma sumárum si můžete SIM kartu zdarma (za 200 Kč SIM s kreditem 200 Kč) objednat na www.ockomobil.cz. Stejně však budete při nákupu přesměřování na eshop Mobilu.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup