Virtuální operátor Odorik

Přehledný ceník virtuálního operátora Odorik je zde.

Odorik.cz je firma, která se zabývá poskytováním levného volání. V nabídce má levné VOIP volání, mobilní callback a i vlastní mobilní síť Odorik. Virtuální operátor využívá infrastruktury sítě T-Mobile.

Tarif

Odorik nabízí jediný tarif s denním paušálem 0,7 Kč (cca 21 Kč/měsíc). Tento poplatek vám bude odpuštěn, pokud budete mít za posledních 30 dnů útratu vyšší než 100 Kč. Do sítě Odorik stojí minuta hovoru 0,59 Kč. Do ostatních sítí stojí hovor 1,49 Kč/min. Nejvýhodnější je použitá tarifikace, a to 1+1. SMS do sítě Odorik stojí 0,59 Kč, do ostatních sítí 1,25 Kč. Můžete se i připojit k internetu s cenou 1 Kč za 1 MB. Využít můžete i datový balíček 150 MB za 69 Kč, který má platnost jeden měsíc.

Objednávka, cena SIM karty

Cena nové SIM karty je 80 Kč, očekávat musíte i složení volací jistiny za mobilní číslo, ale jen ve výši 50 Kč. Tato částka vám bude navrácena až deaktivujete SIM kartu. SIM kartu si můžete osobně vyzvednout v Praze nebo Brně, či si ji nechat zaslat za 15 Kč poštou. Služby operátora Odorik si můžete objednat na Odorik.cz.

Virtuální operátor Odorik


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup