Virtuální operátor One Mobile

Aktualizovaný ceník virtuálního operátora One Mobile je k dispozici zde.

One Mobile je virtuální operátor je nový virtuální operátor, který si najde své zákazníky mezi lidmi, kteří využívají mobilní služby velmi málo, ale najde si své zákazníky i mezi lidmi, kteří využijí neomezené volání a SMS. One Mobile využívá infrastruktury sítě T-Mobile.

Předplacená karta Jednička

Pokud se neradi vážete na delší dobu, tak virtuální operátor One Mobile nabízí předplacenou kartu Jedničku, kde je jen na vás, jak dlouho ji chcete využívat. Stačí si objednat tuto službu, uhradit 300 Kč a SIM karta s kreditem 300 Kč je vaše. Cena volání v sítí One stojí 1 Kč/min, použitá tarifikace je 60+1. Do ostatních sítí stojí minuta volání 1,5 Kč a použtá tarifikace je 60+30. Velmi levné jsou SMS. Jedna SMS stojí 1 Kč a to do všech sítí (u většiny virtuálních operátorů se cena SMS u předplacené SIM pohybuje od 1,5 Kč). MMS stojí 5 Kč. Připojení k internetu stojí 1 Kč za 1 MB dat.

Tarify bez závazků

One Mobile nabízí i tarify bez závazků, ale s měsíčním paušálem, nebo alespoň minimálním měsíčním plněním. Použitá tarifikace je u všech tarifů 60+1 v síti One Mobile a 60+30 v ostatních sítích.

Dohoda NA JEDNIČKU

První je tarif Dohoda NA JEDNIČKU. U tohoto tarifu nemusíte platit žádný zbytečný měsíční paušál, platíte jen to, co provoláte, ale pod jednou podmínkou. Vaše měsíční útrata musí být minimálně 100 Kč. Volání v síti One Mobile stojí 1 Kč/min, do ostatních sítí 1,5 Kč. SMS do všech sítí stojí 1 Kč. Internet v mobilu stojí 0,5 Kč/1 MB dat.

Neomezený start

Další na řadě je tarif Neomezený start s měsíčním paušálem 349 Kč. Poté v síti One Mobile voláte zcela zdarma, jak dlouho chcete. Do ostatních sítí stojí minuta hovoru 1,5 Kč. SMS v síti One Mobile můžete posílat zdarma a bez omezení. Do ostatních sítí stojí SMS 1 Kč. V rámci paušálu obdržíte i 100 MB dat na připojení k internetu.

Neomezený One

Poslední je tarif Neomezený One s paušálem 699 Kč. Obdržíte neomezené volání do všech sítí, neomezené SMS a 1 GB dat na připojení k internetu.

Datové balíčky

K tarifům bez závazků si můžete přiobjednat i datové balíčky. 100 MB za 79 Kč, 200 MB za 129 Kč, 500 MB za 229 Kč, 1000 MB za 349 Kč a 5 000 MB za 549 Kč.

Objednání SIM karty, přenos čísla – doprava zdarma!

Objednat si ať už předplacenou kartu, nebo nějaký tarif bez závazků můžete na www.onemobile.cz. Na rozdíl od většiny ostatních operátorů nabízí One Mobile přenos vašeho stávajícího čísla k One Mobile zdarma. Zdarma je i aktivace SIM karty. A nakonec zdarma je i doprava SIM karty až k vám domů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup