Virtuální operátor OpenCall

OpenCall mobile je virtuální operátor, kterého provozuje společnost DH Telecom. V září 2013 spustil DH Telecom tohoto virtuála, kterého si v tomto článku rozebereme. K jeho provozu využívá infrastruktury sítě Vodafone. U OpenCallu nepodepisujete žádnou smlouvu. Pouze si dobíjíte kredit a když už nebudete chtít u OpenCallu zůstat, tak si zkrátka přestanete dobíjet kredit.

Přehled tarifů

V nabídce má tři tarify. První je pod názvem OpenCall Easy. U tohoto tarifu platíte skutečně jen za to, co provoláte. Minuta volání do sítě OpenCall stojí pouze 1 Kč, do ostatních sítí 1,8 Kč. Tarifikace je 60+1. SMS v rámci sítě OpenCall stojí 1 Kč, do ostatních sítí 1,5 Kč. Druhý je tarif OpenCall Max. Ten stojí měsíčně 50 Kč. Ceník volání a SMS tohoto tarifu je úplně stejný jako u tarifu OpenCall Easy. Jediné v čem se liší, je cena volání do některých zahraničních destinací. Proto se vyplatí tento tarif aktivovat jen když víte, že budete volat do zahraničí. Jiný rozdíl není. Poslední je tarif OpenCall + (plus). Měsíčně bude z vaší SIM strhnuto 150 Kč. Získáte však neomezené volání do vlastní sítě. Cena hovoru do ostatních sítí je 1,6 Kč/min. Tarifikace je 1+1. SMS do domácí sítě stojí 0,6 Kč a do ostatních sítí 1,5 Kč.

Internet v mobilu

Objednat si k tarifu můžete i internet v mobilu 25 MB na 24 hodin za 25 Kč (u tarifu OpenCall + je cena pouze 20 Kč) a na měsíc 150 MB za 99 Kč, 300 MB za 149 Kč, 500 MB za 199 Kč a 1 GB za 299 Kč.

Objednání SIM karty, přenos čísla

SIM kartu si můžete zdarma objednat na www.opencall.cz nebo zakoupit ve vybraných prodejnách např. Electro world, Globus, Makro atd. (seznam je opět na webu). Pokud si budete chtít k OpenCallu přenést vaše stávající číslo, tak je to velmi snadné. Stačí požádat o ČVOP (u vašeho stávajícího operátora), vyplnit formulář na webu a čekat na novou SIM kartu. To vše je zdarma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup