Virtuální operátor Oskarta

V tomto článku se podíváme na zoubek virtuálnímu operátorovi, kterého spustil operátor Vodafone. Chce tím umožnit alespoň pomyslný návrat operátora Oskar. Tento virtuální operátor se jmenuje Oskarta a nabízí pouze jediný tarif, který je zcela bez závazků. Oskarta samozřejmě využívá ke svému provozu infrastruktury mateřské sítě Vodafone.

Oskarta – ceník

Tento virtuál má jasnou nabídku. Do všech sítí voláte za 2 Kč/min a posíláte SMS za 1,5 Kč. Tarifikace u hovorů je 60+1. Pokud by jste se chtěli připojit k internetu, tak 1 MB dat stojí 1 Kč. Případně si můžete objednat týdenní balíček 60 MB za 49 Kč. Pokud data vyčerpáte, tak vám bude snížena přenosová rychlost na 20 kB/s. Pokud si budete chtít vyčerpaný balíček obnovit, tak je cena 39 Kč. K dispozici je i měsíční balíček 200 MB za 149 Kč. Po vyčerpání platí opět omezení na 20 kB/s , či obnovení za 99 Kč.

Nákup SIM karty, přenos čísla

SIM kartu od virtuálního operátora Oskarta si můžete koupit ve většině trafik, na pobočkách České pošty na některých benzínkách atd. Ale rozhodně nejpohodlnější je SIM kartu objednat přes internet. Při objednávce máte na výběr mezi SIM kartou s kreditem 10 Kč a s kreditem 100 Kč. Varianta s kreditem 100 Kč, stojí včetně poštovného 169 Kč, proto je mnohem lepší, objednat s variantu číslo 1 – s kreditem 10 Kč, která je zcela zdarma a to včetně doručení! Stačí vyplnit formulář a SIM kartu máte za pár dní zcela zdarma doma. Přenos vašeho současného telefonního čísla k Oskartě je zcela zdarma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup