Virtuální operátor OtavaNet

Aktuální ceník virtuálního operátora OtavaNet naleznete zde.

Další z řady virtuální operátorů je OtavaNet. Tato společnost se zabývá poskytováním připojení k internetu, televizi, VoIP voláním apod. Pro svůj provoz využívá infrastruktury sítě T-Mobile.

Tři výhodné paušální tarify

V nabídce má OtavaNet tři tarify, které cílí na zákazníky, kteří volají málo i moc. Vybere si tedy opravdu každý.

Tarif Mobil Relax

První je tarif Mobil Relax s měsíčním paušálem 60 Kč, za tuto cenu však získáte 30 volných minut nebo SMS do sítě OtavaNet a dalších 30 volných minut nebo SMS do ostatních sítí. Poté co vyčerpáte volné jednotky, tak je cena minuty hovoru a jedné SMS do sítě OtavaNet 0,5 Kč a do ostatních sítí voláte a posíláte SMS za 1,8 Kč.

Mobil Optimal

Další je tarif Mobil Optimal s měsíčním paušálem 300 Kč. Avšak za tuto cenu můžete neomezeně volat a posílat SMS do sítě OtavaNet a navíc obdržíte 250 volných jednotek (volné minuty nebo volné SMS) i do ostatních sítí. Pokud by jste vyčerpali volné jednotky, tak je cena jedné minuty a jedné SMS 1,21 Kč. Poslední výhodou v rámci ceny je připojení k internetu rychlostí 64 Kbps.

Mobil Maxim

Poslední je tarif Mobil Maxim za 700 Kč/měsíc. Avšak získáte neomezené volání a SMS do všech sítí a navíc ještě připojení k internetu s FUP 1 GB.

Převod čísla, objednání tarifu

Převedení vašeho stávajícího čísla k OtavaNet stojí pouze 1 korunu. Pokud si chcete nového virtuála vyzkoušet, navštivte www.otavanet.cz a objednejte si SIM kartu s libovolným tarifem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup