Virtuální operátor Relax Mobil

Podívejme se dnes na virtuálního operátora Relax Mobil, který provozuje nadnárodní skupina BEI Multimedia Interactive, která působí v České republice, Slovenské republice, Maďarsku a Polsku. Relax Mobil využívá infrastruktury sítě T-Mobile.

Tarify

Relax Mobil nabízí tři tarify s měsíčním paušálem 49,9 Kč. A jednu předplacenou kartu, na tu se však podíváme až později. Ke každému tarifu získáte 30 volných minut do sítě Relax Mobil. U všech tarifů je také stejná tarifikace a to 60+1. Také musíte musíte zaplatit před aktivací SIM karty jistinu ve výši 700 Kč. Tuto částku vám Relax Mobil vrátí, pokud ukončíte smlouvu a zároveň budete za posledních 6 měsíců u Relax Mobil mít včas uhrazené všechny vyúčtování.

Tarif Pouze Volám

Tento tarif vám nabídne velmi levné volání za 1,5 Kč/min do všech sítí. SMS stojí také 1,5 Kč. Jak již bylo zmíněno, platí se měsící paušál 49,9 Kč a získáte i 30 volných minut do sítě Relax Mobil.

Volám s daty za korunu

Další z tarifů je Volám s daty za korunu, který je s paušálem 49,9 Kč a 30 volnými minutami do sítě Relax Mobil. Cey jsou stejné jako u tarifu Pouze Volám. Do všech sítí voláte za 1,5 Kč/min a SMS stojí také 1,5 Kč, avšak navíc můžete využívat i internet v mobilu s cenou 1 Kč za 1 MB.

Volám s datovým balíčkem

Poslední z tarifů s paušálem 49,9 Kč a 30 volnými minutami do Relax Mobil je tarif Volám s datovým balíčkem. Opět se v cenách neliší od předchozích dvou tarifů. Jedinou výjimkou je připojení k internetu. V rámci tarifu obdržíte totiž 500 MB na měsíc za 199 Kč.

Předplacená karta Relax Mobil

Jak již bylo zmíněno Relax Mobil nabízí i předplacenou kartu, u které nemusíte skládat žádnou jistinu. Ale zmínku o této předplacené kartě budete velmi těžko hledat na webu. Jediná zmínka je v sekci Informace ke stažení – můžete si stáhnout ceník předplacené karty. Přesto se jedná nabídku, která by mohla některé zákazníky zaujmout.

S předplacenou kartou voláte do sítě Relax Mobil za 2 Kč/min, do ostatních sítí za 2,3 Kč/min. SMS stojí do všech sítí 2 Kč. Dále se strhává z kreditu měsíční poplatek za vedení SIM karty ve výši 1 Kč. Internet v mobilu stojí buď 1 Kč/1 MB nebo si můžete objednat balíček 500 MB za 199 Kč. Na SIM kartě je nevýhodné její pořízení. Za SIM kartu zaplatíte 200 Kč, ale obdržíte na ní startovací kredit ve výši pouhých 100 Kč! Dále musíte na SIM kartě vždy mít minimální zůstatek kreditu ve výši alespoň 40 Kč. Avšak SIM karty nabízí i několik výhod. Pokud za měsíc utratíte 200 až 499,9 Kč, tak obdržíte slevu v daném měsíci 20 %. Např. jestliže by jste za měsíc provolali 400 Kč, tak z kreditu se vám strhne pouze 320 Kč. A při útratě alespoň 500 Kč obdržíte slevu ve výši 25 %.

Objednávka SIM karty

Sim kartu můžete objednat na webu, stačí vyplnit krátký formulář a do 24 hodin vás kontaktují z Relax Mobil a upřesní s vámi detaily smlouvy či příp. předplacenou kartu.
relax-mobil-affil-brand_400x280.jpg


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup