Virtuální operátor SeniorTel

Přehledný ceník virtuálního operátora SeniorTel je dostupný zde

Dnes se podíváme na virtuálního operátora SeniorTel, který cílí především na seniory – držitele Senior Pasu. Jeho vlastníci si mohou zřídit libovolný tarif od SeniorTel zdarma. Bez Senior Pasu bohužel nemůžete využít nabídky virtuálního operátora SeniorTel. Tento virtuál využívá služeb sítě 99mobile, avšak 99mobile využívá infrastruktury sítě T-Mobile, tudíž SeniorTel má stejné pokrytí jako síť T-Mobile. Pokud budete volat do sítě 99mobile, tak budete hovor účtován jako volání do domácí sítě. Pokud však budete volat do T-Mobile, tak je hovor účtován jako do cizí sítě. Senior tel má v nabídce tři tarify s měsíčním tarifem. U všech tarifů je použitá tarifikace 60+60.

Tarif Pro jistotu

První tarif má název Pro jistotu. Měsíční paušál má výši 30 Kč. Volání do všech sítí stojí 1,9 Kč. SMS stojí 1,5 Kč. MMS stojí 4 Kč.

Když chci

Další je tarif Když chci s měsíčním paušálem 80 Kč. Za tuto cenu získáte 50 volných minut a výhodnější sazby na volání. Do domácí sítě voláte za 0,7 Kč, do ostatních sítí za 1,7 Kč. SMS do domácí sítě stojí 0,7 Kč, do ostatních sítí 1,5 Kč. MMS stojí 4 Kč.

Povídej

Poslední je tarif Povídej. Výše paušálu je 140 Kč. Získáte však 110 volných minut do všech sítí. Ceny volání, SMS a MMS jsou poté stejné jako u předchozího tarifu Když chci.

Internet v mobilu

Objednat si můžete i datové služby: 100 MB za 80 Kč, 200 MB za 130 Kč a 500 MB za 200 Kč. Po vyčerpání limitu bude rychlost download/upload omezena na 64kb/16kb/s.

Objednání

SIM kartu si můžete snadno objednat na www.seniortel.cz. Aktivace nové SIM karty stojí 49 Kč. Pokud si budete chtít ponechat vaše stávající číslo, tak vás přenos vyjde na 300 Kč. Doprava SIM karty stojí 199 Kč, ale SIM si můžete vyzvednout i ve výdejních místech za 50 Kč.

 

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup