Virtuální operátor Šlágr Mobil

Aktuální ceník virtuálního operátora Šlágr Mobil naleznete zde.

Tentokráte se do provozu svého vlastního virtuálního operátora pustila televizní společnost Šlágr TV – československá lidová televize. Virtuální operátor má název Šlágr Mobil. Pro svůj provoz využívá infrastruktury sítě T-Mobile.

Šlágr Volání

První tarif od Šlágr Mobil má název Šlágr Volání. Výše měsíčního paušálu je 25 Kč. Volání do všech sítí stojí 1,4 Kč/min, SMS do všech sítí stojí taktéž 1,4 Kč. Můžete se připojit i k internetu s cenou 1 Kč/1 MB dat. K dispozici je i balíček 300 MB na měsíc za 150 Kč. Použitá tarifikace je 60+1, stejně jako u následujících tarifů.

Super Šlágr VOLÁNÍ

Druhý tarif vystupuje pod jménem Super Šlágr VOLÁNÍ. Měsíční paušál je ve výši 225 Kč. Volání a SMS do sítě Šlágr Mobil je pak zdarma. Avšak volání do ostatních sítí stojí opět 1,4 Kč a SMS taktéž 1,4 Kč. Data opět stojí 1 Kč/1 MB dat nebo 300 MB za 150 Kč.

Zlaté Šlágr VOLÁNÍ

Třetí a poslední tarif má paušál ve výši 625 Kč/měsíc. Za tuto cenu však získáte neomezené volání a SMS do všech sítí. Opět je navíc k dispozici 1MB dat za 1 Kč či 300 MB za 150 Kč.

Další výhody Šlágr Mobilu

Cena volání není jedinou výhodou Šlágr Mobilu. Navíc nabízí spoustu dalších výhod. Např. si můžete přehrávat své oblíbené písničky ze Šlágr TV i v mobilu. Dále můžete zkontrolovat předpověď počasí, sledovat seznamku atp.

Jak objednat Šlágr Mobil

Přenos čísla od jiného operátora ke Šlágr Mobilu je zdarma. SIM kartu můžete objednat na www.slagrmobil.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup