Virtuální operátor StarTEL

Aktualizovaný ceník virtuálního operátora StarTel naleznete zde.

Dalším z virtuálních operátorů, který nabízí slevu na tarif za doporučení dalšího zákazníka je StarTEL. Tento operátor spolupracuje se sítí T-Mobile. V nabídce má několik výhodných tarifů. Tarifikace však už tolik výhodná není, StarTEL používá tarifikaci 60+60. Také se nedočkáte převodu nevyužitých volných jednotek do dalších zúčtovacích období

Tarif Volám za nulu

Jak již tedy vyplývá z názvu měsíční paušál je 0 Kč. Tento tarif je aktuálně jeden z nejlepších na trhu mezi tarify, u kterých nemusíte platit žádný měsíční paušál. Volání je velmi levné. Do sítě StarTEL stojí 0,79 Kč/min, do ostatních sítí 1,79 Kč/min. SMS stojí 1,79 Kč do všech sítí. Vlastně je tu ještě malá podmínka, aby tento tarif Volám za nulu byl bez měsíčního paušálu. Musíte vždy za tři poslední měsíce celkekm utratit alespoň 150 Kč. Pokud bude vaše útrata nižší než 150 Kč, tak vám StarTEL naúčtuje udržovací poplatek za 150 Kč. Vychází to v průměru na 50 Kč na měsíc a to je velmi nízká částka, která se snadno provolá.

Tarif Volám málo

Další je tarif s měsíčním paušálem 99 Kč. Za to získáte 50 volných minut do všech sítí. Po vyčerpání voláte do sítě StarTEL za 0,49 Kč/min a do ostatních sítí za 1,49 Kč/min. SMS stojí do všech sítí stejně a to 1,49 Kč.

Tarif Volám levně

Poslední z tarifů má měsíční paušál ve výši 199 Kč. Obdržíte 100 volných minut a 50 SMS. Poté budete volat v síti StarTEL za 0,39 Kč/min, do ostatních sítí za 1,39 Kč/min. SMS do všech sítí stojí 1,39 Kč.

Internet v mobilu

Ke každému tarifu si můžete objednat i internet v mobilu. Pokud si nevyberete žádný speciální balíček, tak vám bude nastaven základní 1 MB za 1 Kč. Vždy se začne účtovat po připojení k internetu. Avšak můžete si objednat i výhodnější balíčky na měsíc. 150 MB za 79 Kč, 300 MB za 139 Kč, 600 MB za 239 Kč, 1,2 GB za 339 Kč a 1,5 GB za 379 Kč. U těchto balíčků dojde po vyčerpání limitu k omezení přenosové rychlosti na 16 kbit/s.

Datové SIM karty

Objednat si můžete i SIM kartu, která slouží pouze pro připojení k internetu, nelze ji využívat pro hovory a zasílání SMS. Můžete si objednat 1,5 GB dat na měsíc za 350 Kč, 3 GB za 450 Kč nebo 10 GB za 650 Kč.

Sleva za doporučení

Pokud doporučítě k StarTel nového zákazníka, tak získáte slevu 100 Kč z vaší útraty. Akci je možné využít i vícekrát. Doporučíte čtyři kamarády, získáte slevu 400 Kč!

Cena nové SIM karty, přenos čísla

Cena nové SIM karty je 99 Kč. Jedná se o jednorázový poplatek. Přenos čísla je však u StarTELu zdarma. Platit však budete poštovné a balné za dopravu SIM karty na vaši adresu a to 99 Kč. Avšak pokud si SIM kartu vyzvednete osobně v některé z poboček, tak je odběr zdarma. Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 3 měsíce. Objednat tarif můžete na www.startel.cz.

Logo virtuálního operátora StarTel


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup