Virtuální operátor StudentFone

Aktualizovaný ceník virtuálního operátora Studentfone je k dipozici zde.

Měli jsme tu už spoustu virtuálních operátorů, kteří cílí na všechny věkové skupiny, na lidi kteří využijí neomezené tarify, nebo alespoň neomezené volání do vlastní sítě, virtuály, kteří cílí na seniory, ale až dnes tu máme virtuálního operátora, který cílí na studenty. Jmenuje se StudentFone. A proč StudentFone cílí především na studenty? Zvýhodňuje totiž lidi s ISIC kartou tím, že dostanou SIM kartu zadarmo až domů. Tento operátor má i spoustu dalších výhod, ale prvně si povíme pár informací o jediném tarifu, který nabízí. StudentFone využívá infrastruktury sítě Vodafone.

StudentFone nenabízí nejlevnější volání mezi virtuálními operátory, ale pořád je cena za hovor přijatelná. Minuta volání vás vyjde na 2,5 Kč. Použitá tarifikace je 60+1. Cena SMS je stejné jako u většiny virtuálů – 1,5 Kč. MMS stojí 4,5 Kč. Internet v mobilu na 24 hodin s limitem 25 MB stojí 25 Kč. Internet na měsíc 300 MB stojí 250 Kč, ale pokud si dobijete alespoň 1x za měsíc kredit, tak získáte těchto 300 MB zdarma! Pokud vyčerpáte během měsíce datový limit 300 MB, tak si můžete dokoupit dalších 300 MB tentokráte už za zvýhodněnou cenu 100 Kč. Toto můžete využít i vícekrát za měsíc. Za dobití kreditu za 200 Kč tedy můžete získat až 900 MB. 300 MB jako odměnu za dobití a poté dalších 2×300 MB za 2×100 Kč kreditu. A získat 900 MB dat za 200 Kč? To také nabídne jen málokterý virtuální operátor.

Další výhody pro studenty

Jednou z již zmíněných výhod je při objednávce s ISIC kartou doručení SIM karty zdarma až domů. Tato SIM karta bude mít kredit 50 Kč a data 2 x 300 MB. To vše jen s ISIC kartou. Pokud nemáte ISIC kartu, tak je cena SIM karty 150 Kč. Avšak na této kartě je kredit za 150 Kč a datový limit také 2 x 300 MB. Doručení karty na vaši adresu stojí 40 Kč. Ale SIM kartu si můžete pořídit i v distribučních centrech, neplatíte poté za dopravu. Nejbližší distribuční centrum snadno naleznete na mapě na webových stránkách StudentFone v sekci Kde pořídit SIM. Další výhodou je 300 MB jen za dobití kreditu alespoň 1x za měsíc. Navíc můžete surfovat na Facebooku (ale i např. na kb.cz, isic.cz a dalších webech) zcela bez omezení. Nezapočítává se to do datového limitu. Dále pokud máte, nebo si založíte účet G2 od Komerční banky, tak za první dobití, získáte zpět 200 Kč na účet G2. Pokud však vyčerpáte datový limit a nechcete si už za

kupovat další data za 100 Kč, tak nemusíte. Nebudete totiž ostřihnuti od internetu, pouze se sníží přenosová rychlost, která je i tak dostatečná na čtení e-mailů, čtení zpráv atp.

Délka smlouvy, přenos čísla

U StudentFone se nemusíte upisovat na roky ani měsíce. Nejste spokojeni se službami? Tak už si příště nedobíjejte kredit. Přenos vašeho stávajícího čísla je také zdarma. Obejdnávku můžete provést na StudentFone.cz.

studentfone_logo


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup