Virtuální operátor Telestica

Aktuální ceník virtuálního operátora Telestica naleznete zde.

 

Další z virtuálních operátorů je Telestica. Tento operátor využívá infrastruktury sítě T-Mobile. Hlavním marketingovým tahem Telestici je odměna pro ty uživatele, kteří přivedou další uživatele k Telestice. V praxi to funguje tak, že pokud máte u Telestici objednaný tarif a přivedete vašeho známého k Telestice, tak po 3 měsíce získáte slevu na váš tarif ve výši tarifu doporučeného uživatele. Např. doporučíte uživatele, který si objedná tarif s měsíčním paušálem 200 Kč, tak vy získáte každý měsíc (po 3 měsíce) slevu 200 Kč na váš tarif.

Telestica nabízí 3 tarify. U každého budete platit měsíční paušál, ale na oplátku obdržíte volné minuty. Jako jeden z mála virtuálních operátorů převádí nevyčerpané jednotky i do dalšího zúčtovacího období. Nevýhodou však je použitá tarifikace 60+60. A teď už k jednotlivým tarifům.

Tarif 100

Tento tarif vám za měsíční paušál 100 Kč nabídne 50 volných minut do všech sítí. Po vyčerpání volných jednotek voláte do sítě Telestica za 0,5 Kč/min a do ostatních sítí za 1,5 Kč/min. SMS do sítě Telestica stojí 0,5 Kč, do ostatních sítí 1,5 Kč.

Tarif 200

Tarif s měsíčním paušálem 200 Kč vám nabízí 150 volných minut. Poté jsou ceny volání a SMS stejné jako u Tarifu 100.

Tarif 300

Poslední z tarifů je tarif 300. Výše měsíčního paušálu je 300 Kč. Odměnou vám bude 250 volných minut. Další ceny jsou stejné jako u Tarifu 100.

Internet v mobilu

K libovolnému tarifu si můžete objednat i internet v mobilu na měsíc. Na výběr máte 200 MB za 100 Kč, 500 MB za 150 Kč nebo 1000 MB za 200 Kč. Pokud limit během měsíce vyčerpáte, tak máte možnost zakoupit balíček s více daty. Pokud vyčerpáte i poslední 1000 MB, tak si můžete znova za 200 Kč objednat dalších 1000 MB. Avšak ani po vyčerpání limitu nebudete od internetu odstřiženi. Bude pouze snížena přenosová rychlost na 64 kbit/s.

Objednávka

SIM kartu si můžete objednat na http://www.telestica.cz/objednavka.php. Cena aktivace nové SIM karty je 100 Kč. Pokud si budete chtít přenést vaše stávající číslo, tak vás to může vyjít na 300 Kč. Rozhodující je, jakou uzavřete smlouvu s Telestica. Pokud se upíšete na 12 měsíců, tak máte převod telefonního čísla zdarma. Pokud však uzavřete smlouvu na dobu neurčitou, tak převod čísla stojí 300 Kč. Pozor si také musíte dát na včasné uhrazení měsíčního vyúčtování. Pokud zavčas nezaplatíte, tak vám Telestica zašle upomínku. Ta je zpoplatněna, vyjde vás na 100 Kč. I přes některé nedostatky patří nabídka virtuálního operátora Telestica mezi nejlepší na trhu. Svoje místo si rozhodně získala svojí cenou a převáděním volných jednotek do dalších období.

Telestica


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup