Virtuální operátor Teleúspory

Následující virtuální operátor je provozován serverem Úspory.cz. Tento server se zabývá poskytováním tipů na to, jak ušetřit, kde si zařídit nejlepší pojištění, jaké zvolit dodavatele plynu a elektřiny atp. Mimo jiné však tento server provozuje i vlastní mobilní síť Teleúspory. Zda Úspory.cz dokážou poskytnou i nejlepší nabídku mezi operátory, to bude předmětem následujících vět.

Tarify

Pro svůj provoz Teleúspory.cz využívají infrastruktury sítě T-Mobile. V nabídce má čtyři paušální tarify, u všech je použita velmi nevýhodná tarifikace – 60+60. U všech tarifů je cena volání a SMS stejná. Tarify se liší pouze počtem volných minut a SMS. Volání do sítě Teleúspory stojí 0,49 Kč/minutu. Do ostatních sítí 1,49 Kč/min. SMS do vlastní sítě stojí 0,99 Kč, do ostatních sítí 1,49 Kč.

Tarif Na příjmu

První je tarif s měsíčním paušálem 49 Kč. Bohužel jedná se o základní tarif, takže nezískáte žádné volné minuty ani SMS.

Tarif Volám sem tam

Následující tarif má o 150 Kč větší paušál než první tarif, tj. 199 Kč/měsíc. Za odměnu získáte 120 volných minut do všech sítí.

Tarif Volám hodně

S tarifem Volám hodně, který má měsíční paušál ve výši 349 Kč získáte 350 volných minut do všech sítí.

Tarif Píšu hodně

A poslední tarif má stejnou cenu jako předcházející – 349 Kč/měsíc. Ale nezískáte žádné volné minuty. Pouze 300 volných SMS do všech sítí.

Doplňkové balíčky

Ke všem tarifů, si můžete objednat i další balíčky. 50 volných SMS na měsíc za 49 Kč, 100 volných SMS za 89 Kč, 50 volných minut za 49 Kč a neomezené volání v síti Teleúspory za 149 Kč. K dispozici je samozřejmě i internet v mobilu. 150 MB za 85 Kč, 300 MB za 160 Kč, 600 MB za 256 Kč a 1500 MB za 445 Kč.

Cena SIM karty, přenos čísla, objednávka

Pokud se rozhodnete využít služeb virtuála Teleúspory, nemusíte se ničeho obávat. Smlouvu uzavíráte bez jakéhokoliv závazku na dobu neurčitou. Pořízení nové SIM karty není nijak zpoplatněno. Stejně tak není zpoplatněn přenos čísla od jiného operátora. Pokud tedy chcete vyzkoušet tohoto virtuála, tak navštivte www.uspory.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup