Virtuální operátor Tesco Mobile

Další ze známých virtuálních operátorů je Tesco Mobile, který provozuje, jak už vyplývá z názvu, společnost Tesco Store a.s., provozovatel známých obchodních center. Tesco Mobile využívá služeb Telefoniky, tudíž budete mít stejné pokrytí signálu jako zákazníci O2.

Proč si zvolit Tesco Mobile?

Důvodů je hned několik! Nejdůležitéjší je však především cena. V rámci Tesco sítě voláte za 1,5 Kč za minutu. Do ostatních sítí za 2,9 Kč/min. Sms stojí 1,5 Kč, MMS 5 Kč. Ceny jsou to příznivé, avšak jdou snížit ještě na polovinu! Pokud si dobijete kredit, tak vám operátor přidá ještě jednou tolik bonusového kreditu zdarma! Dobijete si třeba 200 Kč a operátor vám navíc přidá 200 Kč a máte kredit 400 Kč! Má to však jednu malou mouchu. Tento kredit má platnost pouze 30 dnů. Pokud ho do té doby neprovoláte, tak se vám zůstatek odečte. Naštestí nejprve hovory platíte z bonusového kreditu a až vám dojde bonusový kredit, tak teprve platíte ze standardního kreditu.

Clubcard balíček

Pokud však chcete získat ještě levnější volání, tak si můžete aktivovat Clubcard balíček za 300 Kč. Balíček je platný po dobu jednoho měsíce. Získáte neomezené volání a smskování v rámci Tesco sítě zdarma, 120 volných minut do ostatních sítí, které se navíc počítají po vteřinách (většinou je účtování 1 minuta a až poté po vteřinách) a 60 volných sms do ostatních sítí. Pokud si však chcete aktivovat tento balíček, tak si musíte zaregistrovat číslo Vaší Clubcard carty pomocí sms. To je však zcela zdarma. Pak už jen stačí mít dostatečný kredit a odeslat aktivační sms, která je také zdarma. Poté už vám jen zbyde čerpat výhody balíčku.

Tarifikace, platnost kreditu

Tarifikace je 60+1, akorát v Clubcard balíčku je hovor účtován už od první sekundy. Platnost standardního kreditu je poloviční oproti jiným a to pouze 180 dnů. Pokud vám propadne, tak si z toho nic nedělejte. Po dalším dobití se vám OBNOVÍ i propadlý kredit. Bonusový kredit má platnost pouhých 30 dnů. Po dalším dobití se NEOBNOVUJE! Pokud si však nedobijete kredit alespoň jednou za rok, tak zůstatek kreditu propadá a SIM karta i s telefoním číslem bude deaktivována.

Přístup k internetu

Internet na den stojí 20 Kč, můžete stáhnout až 50MB dat, balíček skončí o půlnoci. Tento balíček se aktivuje automaticky, pokud se připojíte k internetu. Další balíčky jsou na 30 dní. Liší se pouze vylikostí dat, které můžete stáhnout. Za 150 Kč získáte 150MB, za 250 Kč 400MB a za 350 Kč 1GB dat. Pokud data vyčerpáte předčasně, neváhejte, operátor vám pošle sms, informuje vás a vám stačí zaplatit 100 Kč datový limit bude obnoven.

Přenos čísla, kde zakoupit?

Sim kartu můžete zakoupit online v eshopu, kdy vám ji doručí na dobírku Česká pošta. Také si ji můžete zakoupit ve všech prodejnách Tesco. Přenos čísla je velmi jednoduchý, stačí současného operátora požádat o uvolnění. Poté obdržíte číslo ČVOP a následně odešlete ze SIM karty Tesco Mobile sms v určitém tvaru, kde je třeba vložit dané ČVOP číslo. Více informací zjistíte v letáku od SIM karty, či na stránkách Tesco Mobile. Poté by do 4 dnů mělo být číslo přeneseno.

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Comments

 1. Aleksandar Savov napsal:

  Vyborny operator,ja jsem už 1 ROK u ,,Tesco mobile a mi se libi moc.

 2. HANA JELÍNKOVÁ napsal:

  DOBRÝ DEN,MŮŽETE MI PROSÍM POMOCI,KDE BYCH MOHLA NAJÍT UŽIVATELE ČÍSLA 732****17 A 739****90,JESTLI EXISTUJE NĚJAKÝ SEZNAM UŽIVATELŮ MOBILNÍCH TELEFONŮ.JSEM VÁŠ ZÁKAZNÍK

  DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ
  JELÍNKOVÁ

 3. Jiří Vondráček napsal:

  Vážený.Dnes jsem zjistilže jste mi odebrali kredit na kterém sem měl něco přz 500k.Ikdyž sem dostal sms tak sem bohužel nestačil dobít.Jsem duchotce a do teska to mám bohužel 16km tagže se tam hnet nedostanu.Jak sem Vás všem doporučoval tak svámi skončím a budu muset přejít k jinému operátorovi.Velmi sklamaný zákazník Vondráček.

  • admin napsal:

   Dobrý den, náš web nemá s virtuálníím operátorem Tesco Mobile nic společného, pouze zde prezentujeme jeho nabídku.
   K Vašemu komentáři, pokud Vám kredit propadl, tak ho opětovným dobitím kreditu obnovíte v plné výši. Ovšem musí k dobití kreditu dojít nejpozději do 12 měsíců od předchozího dobití kreditu.

   Bohužel většina virtuálních operátorů má nastaveno minimálně 1x dobít kredit za 6 měsíců, takže až si budete vybírat jiného operátora, tak si dejte pozor, aby mu stačilo dobití jen 1x za 12 měsíců, jinak se opět dostanete do podobné situace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>