Virtuální operátor VietCall

Přehledný ceník virtuálního operátora VietCall nalezene zde.

Na koho cílí následující operátor je zřejmé už z jeho názvu. Čeká nás v tomto článku virtuální operátor VietCall, který nabízí velmi levné volání do Vietnamu. Ikdyž jsme se zatím nezabývali cenami volání do zahraničí, tak v tomto článku je třeba uvést cenu volání do Vietnamu, jedná se o největší výhodu tohoto virtuálního operátora. VietCall je součástí značky OpenCall a pro svůj provoz využívá infrastruktury sítě Vodafone.

Tarif VietCall 0

První tarif je bez měsíčního paušálu. Platíte jen za to, co skutečně provoláte. Avšak použitá tarifikace je 60+60. Cena minuty hovoru do sítě VietCall a OpenCall je 1 Kč/min. Do ostatních českých sítí voláte za 1,8 Kč. A minuta hovoru do Vietnamu a Číny stojí 2,5 Kč. SMS do sítě VietCall a OpenCall stojí 1 Kč, do ostatních českých sítí 1,5 Kč a mezinárodní SMS stojí 4,9 Kč.

Tarif VietCall 50

Druhý tarif už je s měsíčním paušálem 50 Kč, ale je již použita výhodnější tarifikace 60+1. Minuta hovoru do sítě OpenCall a VietCall stojí opět 1 Kč. Do ostatních CZ sítí 1,8 Kč a volání do Vietnamu a Číny stojí 1,9 Kč/min. SMS do VietCall a OpenCall stojí 1 Kč, ostatní sčeské sítě 1,5 Kč a mezinárodní SMS vyjde na 4,9 Kč.

Tarif VietCall 150

Poslední tarif je s měsíčním paušálem 150 Kč. Použitá je nejvýhodnější možná tarifikace 1+1. V rámci tarifu získáte neomezené volání do sítě VietCall a OpenCall. Minuta hovoru do ostatních českých sítí stojí stejně jako minuta hovoru do Číny a Vietnamu – 1,6 Kč. SMS do sítě VietCall a OpenCall stojí 0,6 Kč, do ostatních CZ sítí 1,5 Kč a mezinárodní SMS vás vyjde na 3,9 Kč.

Datové balíčky

Ke všem tarifům si můžete aktivovat i datové balíčky. První je 25 MB na 1 den za cenu 25 Kč, další jsou již na měsíc. 150 MB za 99 Kč, 300 MB za 149 Kč, 500 MB za 199 Kč a 1 GB za 299 Kč.

Cena SIM karty a další poplatky?

Přenos vašeho stávajícího čísla k VietCall je zdarma. Stejně tak by zdarma mělo být i objednání a doručení SIM karty na vaši adresu, avšak to se nám nepovedlo ověřit na webových stránkách www.Vietcall.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup