Virtuální operátor Voocall

Voocall je firma, která se zabývá voláním. Poskytuje velmi levné VOIP volání, mobilní callback a nedávno začala poskytovat i mobilní tarify. Dnes si povíme něco o mobilních tarifech. Ostatní užitečné služby, které Voocall poskytuje si necháme na jindy. Voocall spolupracuje se sítí T-Mobile.

Přehled tarifů

Virtuální operátor Voocall nabízí několik tarifů. U každého však budete hradit měsíční paušál. U všech tarifů používá tarifikaci 1+1. Tu poskytuje jen velmi málo virtuálních operátorů.

První tarif je Solutus. Měsíční paušál je vy výši 29 Kč. Bohužel za něj nezískáte žádné volné minuty. Získáte pouze výhodné sazby pro volání. V síti Voocall budete volat a posílat SMS za 0,59 Kč/min nebo SMS. Do ostatních mobilních sítí budete volat za 1,49 Kč, na pevnou linku za 1,59 Kč. SMS do mobilních sítí stojí 1,25 Kč, na pevnou 1,89 Kč. Můžete se připojit i k internetu v mobilu za 0,89 Kč/1 MB. U dalších tarifů zůstává cena za volání a SMS stejná. Tarify se liší pouze výši paušálu a množstvím mobilních dat, které máte v rámci paušálu zdarma. Tarif Solutus 150MB stojí 89 Kč a získáte 150MB, tarif Solutus 300MB stojí 154 Kč a získáte 300 MB, tarif Solutus 600MB stojí 249 Kč a získáte 600 MB, tarif Solutus 1,2 GB stojí 349 Kč a získáte 1 200 MB, tarif Solutus 1,5 GB stojí 375 Kč a získáte 1 500 MB. Poslední dva tarify jsou pouze internetové. Tzn., že je nemůžete využívat pro mobilní služby (volání a SMS). Tarif Tabletus 3GB stojí 439 Kč a získáte 3 000 MB. Poslední tarif Tabletus 10 GB stojí 629 Kč a získáte 10 000 MB.

Objednávka SIM karty, cena za doručení

Za novou SIM kartu dáte 100 Kč, avšak musíte si ji nechat zaslat. Poštovné a balné stojí 78 Kč. Převedení vašeho stávajícího čísla k Voocall je zcela zdarma. SIM kartu si můžete objednat jednoduše přes formulář na webových stránkách Voocall.

Logo Voocall


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Comments

  1. Ježek Medvěd napsal:

    Přátelé, POZOR: K Voocall NECHODIT! Byl jsem u nich rok a KATASTROFA! 1) Někdy jsem nebyl dostupný pro domácí hovory, ačkoli můj telefon byl úplně v pořádku a zapnutý. Najednou jen přišla SMS o zmeškaném hovoru, ale telefon vůbec nezvonil, zkoušel jsem jiné telefony, nebyla to chyba telefonu, ale Voocall. 2) Nechodily mi SMS ze zahraničí. (Horší než zmeškaný hovor, protože ani nezjistíte, že vám vůbec někdo psal.) 3) To nejsmutnější: Odešel jsem od nich v říjnu 2015, vratnou kauci mi měli vrátit do 3 měsíců po ukončení posledního zúčtovacího období, vycházelo to na konec ledna 2016. Je konec března 2016 a stále jsem vratnou kauci VE VÝŠI 799KČ nedostal zpátky!!! Několikrát jsem to urgoval po telefonu a ještě ze mě udělali idiota, že to je prý na fin. oddělení a že s tím nemohou nic dělat, atd. Přitom už 2 měsíce neoprávněně zadržují mé peníze. Omluva? Ani náhodou. Arogantní jednání a naprostý nezájem o zákazníka. Teď jsem u GoMobil a není to procházka růžovým sadem, ale Voocall byl nejhorší ze všech!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>