Virtuální operátor WIA mobil

Přehledný ceník virtuálního operátora WIA Mobil je k dispozici zde.

WIA mobil se zabývá poskytováním telekomunikačním služeb ať už pro jednotlice nebo velké firmy. V nedávné době se pustila i do mobilních služeb a to se svojí značkou Wia mobil. Spolupracuje se sítí Vodafone. WIA mobil nabízí zákaznickou podporu 24 hodin denně. Tím se může pochlubit jen málo virtuálních operátorů.

Jediný, srozumitelný tarif

V nabídce WIA mobil nenalezneme spoustu tarifů, je tu pouze jeden, ale liší se platbou paušálu. Pokud využíváte internetové připojení od firmy WIA, tak nemusíte platit žádný měsíční paušál. Pokud však nevyužíváte, tak budete platit měsíční paušál ve výši 39 Kč/měsíc. Ceny volání jsou poté stejné. Volání do sítě WIA stojí 1 Kč/min. Od ostatních sítí voláte za 1,8 Kč/min. SMS stojí 1,5 Kč a MMS 4,9 Kč. Tarifikace je 60+1. Pořídit si můžete i internet v mobilu na den 25 MB za 30 Kč nebo internet v mobilu na měsíc 150 MB za 120 Kč.

Objednání SIM karty, přenos čísla

SIM kartu si můžete objednat přes stránky virtuálního operátora WIA mobil a bude vám doručena pomocí České pošty. Cena doručení je 149 Kč. Avšak SIM kartu si můžete i osobně vyzvednout (např. v Praze), osobní odběr je zdarma. SIM karta stojí 200 Kč, ale má přednabitý kredit také 200 Kč. Pokud by jste si chtěli k WIA mobil převést vaše stávající číslo tak je to stejné jako s paušálem. Pro zákazníky, kteří využívají připojení k internetu od WIA je přenos čísla zdarma, pro ostatní je přenos čísla zpoplatněn jednorázovou platbou 270 Kč.

logo-wia-mobil


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup