Vydělejte si 500 Kč za starý mobil a 150 Kč za starou SIM kartu

Společnost Tarifomat spustila program ekologická odpovědnost, který se týká starých mobilních telefonů a SIM karet. Za mobilní telefon (starý nebo nový, funkční či nefunkční) nebo tablet získáte 500 Kč a za starou SIM kartu 150 Kč. Stačí pouze na stránkách tarifomatu vyplnit do formuláře vaše telefonní číslo a poté už jen čekat hovor z Tarifomatu, v kterém vám údajně sdělí adresu, kam starý mobil zaslat.

Vyzkoušeno za vás!

Nabídka se mi zdála velmi podivná, tak jsem ji vyzkoušel za vás. Po vyplnění telefonní čísla, se mi do 48 hodin ozvali z Tarifomatu, zda jsem opravdu já vyplnil své číslo v programu Mobil recyklace. Poté mi bylo sděleno, že mi nejprve nabídnou nějaké neveřejně tarify, dotazovali se, kolik provolám apod. Několikráte jsem je ujistil, že opravdu nemám zájem o žádný tarif, tak mi ještě byla nabídnuta levná elektřina a plyn, což jsem taktéž rezolutně odmítl. Poté už jsme se konečně dostali k jádru věci. Sdělili mi adresu kam mám starý mobil a SIM zaslat, na oplátku jsem jim sdělil číslo účtu. Další den jsem balíček na adresu tarifomatu odeslal a čekal, až se objeví peníze na bankovním účtě. Uplynul měsíc a stále peníze nedorazili (ani jsem nepředpokládal, že dojdou), ale nedalo mi to a poslal jsem společnosti mail, zda se jim platba někde neztratila. A ejhle! Za pár dní byli peníze – 650 Kč na účtě.

Pokud se chcete zbavit starého mobilu a SIM karty, získat 650 Kč a vyslechnout si desetiminutové přemlouvání na změnu tarifu či dodavatele energií, tak neváhejte a využijte této nabídky. Případně se nám můžete pochlubit do komentářů, zda jste platbu obdrželi, případně jaké skvělé tarify vám na oplátku nabídli!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup