Vyzkoušejte si zdarma virtuální operátory, objednejte si SIM kartu s kreditem 10 Kč zcela zdarma

Rádi by jste přešli od operátora k nějakému virtuálnímu operátorovi, který mnohdy nabídne levnější volání, ale nemáte k nim dostatečnou důvěru? Bojíte se nekvalitního signálu? Nevadí můžete si zcela zdarma otestovat virtuální operátory. Alespoň virtuálního operátora Oskarta a Kaktus. Tito virtuální operátoři totiž aktuálně nabízí SIM kartu s kreditem 10 Kč zcela zdarma. Nebudete platit ani za poštovné! Stačí jen vyplnit objednávkový formulář a za 2-3 pracovní dny se SIM karta objeví ve vaší poštovní schránce.

Oskartu si můžete objednat zde https://www.oskarta.cz/objednat. Objednat si můžete maximálně 1 SIM kartu. Ceník volání na Oskartě je 2 Kč/min a SMS stojí 1,5 Kč.

Kaktus SIM karta je k objednání zde https://www.mujkaktus.cz/cs/simzdarma Můžete si objednat 2 SIM karty, každá s kreditem 10 Kč. Cena volání je 2,5 Kč/min a SMS za 1,5 Kč.

Pokud se vám tito virtuální operátoři zalíbí, tak není nic snažšího než si k nim převést vaše telefonní číslo. Navíc se nejedná o virtuály, které provozuje kdo ví jak pochybná společnost. Oskartu provozuje samotný operátor Vodafone a Kaktus zase provozuje T-Mobile, takže nemusíte mít žádný strach, že za rok za dva přestanou fungovat. Proto neváhejte a objednejte si SIM karty zdarma, dokud ještě nějaké jsou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup