Vyzrajeme na české operátory? Budeme kupovat levné datové předplacenky v Polsku?

Jak jsme vás již informovali v minulém článku, tak od června 2017 budou zrušeny poplatky za roaming v EU, ikdyž s drobnými podmínkami – doba bez roamingu bude omezena na 30 dní v řadě, případně 90 dní v roce. Poté budou opět započítávány poplatky za roaming. To však ničemu nebrání pořídit si každý měsíc (tři měsíce) novou SIM kartu a tak se poplatkům za roaming vyhnout.

Polský operátor Virgin Mobile nabízí skvělou předplacenku, který stojí 5 zlotých. Za tuto cenu už máte v rámci tarifu 30 volných minut a 30 volných SMS do libovolné sítě. Ale to není to hlavní, kvůli čemu to v tomto článku zmiňujeme. Za 10 zlotých si na této předplacence budete moci aktivovat datový balíček o velikosti 10 GB na 30 dní (jen pro srovnání v ČR obdobný balíček vyjde minimálně na 300 Kč a to ještě při smlouvě alespoň na rok, případně při jiných podmínkách). Samozřejmě je nutné zdůraznit, že tuto polskou SIM kartu bude možné v ČR  využívat pouze po dobu jednoho měsíce (tří měsíců přerušovaně), poté se opět začnou započítávat poplatky za roaming. Ale co nám bude bránit vyměnit SIM za jinou? Všeho všudy budou náklady na 10 GB dat na měsíc pouze 15 zlotých, což je při aktuálním kurzu necelých 100 Kč. A to se určitě vyplatí! V případě, že by jste chtěli navýšit balíček, tak je opět možné za 10 zlotých 10 GB dat.

Na závěr je nutné dodat, že v Polsku lze nalézt i levnější nabídku dat, ale už se většinou nejedná o předplacenky a ty je možné bez poplatků za roaming používatpouze 30 dní v roce.

Je nutné podotknout, že této nabídky mohou využívat zejména lidé, co mají s Polskem nějaké kontakty, protože do ČR operátor Virgin Mobile SIM nezasílá. Ale pokud budete mít cestu do Polska, tak neváhejte, zakupte SIM kartu a vyzkoušejte.

Nicméně zatím nemáme 100% ověřeno, že to bude po zrušení poplatků za roaming takto jednoduše fungovat, ale jakmile se přehoupneme do června 2017, tak zkušeností bude rozhodně plný internet. Případně pokud máte nějaké vlastní informace, tak neváhejte a podělte se o ně s dalšími čtenáři do komentářů.

 

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup